Most se zavře až 6. 8. 2016

0
805
Původně se měl most uzavřít již tento víkend, ale došlo ke zpoždění – půlka mostu zmizí až v sobotu 6. srpna.

Došlo k posunutí termínu kompletní uzavírky podjezdové komunikace pod dálničním mostem v Mníšku pod Brdy, a to na termín 6.8. od 10:00 hod. do  7.8.2016 15:00 hod. V této době bude zavedena dočasná změna trasy, zastávek a spojů na linkách PID 317, 321, 446, 448, 488 a 690 v Mníšku pod Brdy.

Mapu objízdných tras si můžete stáhnout z webu www.mnisek.cz.

Změny v autobusové dopravě linek PID
Linka 317
ve směru z Prahy na Dobříš beze změny (pouze vybrané spoje, které končí podle pravidelného JŘ v zastávce „Mníšek p. Brdy, U Šibence“, jsou zkráceny na náměstí);
ve směru z Dobříše na Prahu:
spoje začínající na Dobříši: do zastávky „Mníšek pod Brdy, Kaple“ beze změny a dále odklonem mimo město Mníšek pod Brdy, a to po dálnici D4; náhradou se zřizují zastávky BUS „Mníšek p. Brdy, u hřbitova“; „Mníšek p. Brdy, Čisovická“ a „Mníšek p. Brdy, závod“ a dále po své pravidelné trase po D4 do Prahy;
spoje začínající na Mníšku: začínají v Mníšku na náměstí a jedou odklonem přes zastávky „Mníšek p. Brdy, Nad Špejcharem“; „Mníšek p. Brdy, U Šibence“; „Mníšek p. Brdy, Kaple“, dále po dálnici D4 a zastaví taktéž v náhradních zastávkách „Mníšek p. Brdy, u hřbitova“; „Mníšek p. Brdy, Čisovická“ a „Mníšek p. Brdy, závod“ a dále po své pravidelné trase po D4 do Prahy.
Linka 318
beze změny trasy, pouze se v době kompletní uzavírky v Mníšku pod Brdy ruší bez náhrady přestupy na Cukráku ve směru do Prahy!
Linka 321
ve směru z Prahy do Mníšku pod Brdy beze změny;
ve směru z Mníšku pod Brdy do Prahy je z náměstí odkloněna stejně jako linka 317, tzn. přes zastávky „Mníšek p. Brdy, Nad Špejcharem“; „Mníšek p. Brdy, U Šibence“; „Mníšek p. Brdy, Kaple“, dále po dálnici D4 a zastaví taktéž v náhradních zastávkách „Mníšek p. Brdy, u hřbitova“; „Mníšek p. Brdy, Čisovická“ a „Mníšek p. Brdy, závod“ a dále po své pravidelné trase po D4 do Prahy.
Linka 446
beze změny trasy, pouze se v době kompletní uzavírky v Mníšku pod Brdy posunují časové polohy vybraných spojů v souvislosti se zachováním návazností.
Linka 448
linka je v době kompletní uzavírky zkrácena a ukončena ve směru od Dobřichovic v zastávce „Mníšek pod Brdy, závod“ (u „Kovohutí“) – nezajíždí do Mníšku pod Brdy na náměstí!
Linka 488
linka je v době kompletní uzavírky zkrácena a ukončena ve směru od Nového Knína v zastávce „Mníšek pod Brdy, závod“ (u „Kovohutí“) – nezajíždí do Mníšku pod Brdy na náměstí!
Linka 690 – Cyklobus
ve směru z Dobřichovic do Kytína je vedena odklonem mimo zastávku „Řitka, Bučina“, a to mezi Řitkou a Mníškem pod Brdy po dálnici D4;
ve směru z Kytína do Dobřichovic je vedena odklonem mimo zastávku „Mníšek p. Brdy, náměstí“, a to po dálnici D4; náhradou se zřizuje zastávka „Mníšek p. Brdy, záv.“ (u „Kovohutí“).

Zastávka „Mníšek pod Brdy, Pražská“ ve směru z Mníšku do Prahy, resp. do Nového Knína je po dobu kompletní uzavírky podjezdu pro všechny linky mimo provoz (náhradou je zřízena zastávka „Mníšek pod Brdy, závod“ u „Kovohutí“).
POZOR! Vlivem objízdné trasy spoje linek 317 a 321 mezi Mníškem pod Brdy (od závodu) a Prahou pojedou o 15 minut později než v běžném jízdním řádu.

Objízdné trasy pro automobilovou dopravu
Doprava od Nové Vsi pod Pleší do Mníšku pod Brdy bude vedena po silnici III/11628 na nájezd na D4 Voznice, po D4 na sjezd Kytín a odtud po silnici III/11625 do Mníšku pod Brdy.
Doprava od Příbrami do Mníšku pod Brdy bude vedena po D4 na sjezd Kytín a dále po silnici III/11625, III/1626 do Mníšku pod Brdy.
Doprava od Řevnice do Mníšku pod Brdy bude odkloněna ze silnice II/116 na ulici Řevnická v Mníšku pod Brdy.
Doprava z Mníšku pod Brdy do Nové Vsi pod Pleší bude vedena na nájezd na D4 Mníšek pod Brdy, po D4 na sjezd Voznice a dále po silnici III/11628.