Narození Ježíše oslaví na náměstí v Mníšku Karlštejnští trubači

0
1448

Přijďte se společně potěšit hudbou a to v podání tak krásného nástroje, jako je pozoun. Tradiční minikoncert koled začne ve 23.15 na Štědrý večer 24. prosince na pěší zóně na náměstí F. X. Svobody, kde vám slavnostní troubení koled a fanfár zpříjemní chvíle před půlnoční mší.

Tichá noc nebo Narodil se Kristus Pán vám v podání trubačů bude v uších i myšlenkách doznívat dlouho a možná nikdy nedozní.

„Letos se sejdeme na náměstí trochu níže, ne u kostela sv. Václava, ale pod kostelem na pěší zóně. Těším se moc na setkání s každým z vás, abychom si společně popřáli šťastné, veselé, ale i klidné Vánoce a ve svých srdcích poděkovali, že nám bylo dopřáno, se po roce sejít při tak pěkné příležitosti a zavzpomínali na ty, kteří už mezi námi nejsou,“ řekl starosta Petr Digrin, který se spolu s dalšími členy vedení města koncertu zúčastní.

Nenechte si ujít tento mimořádný zážitek, který umocní atmosféru Štědrého dne.

Karlštejnští trubači společně vystupují víc než dvě desítky let a jejich historie sahá až do roku 1971.

Trubači vystupují během slavností na hradech a zámcích

Pražské žesťové sdružení pozounérů vystupuje na hradech a zámcích po celé České republice. Pravidelně je můžete slyšet troubit z věží hradu Karlštejna nebo je potkáte při různých slavnostních příležitostech na Křivoklátě. Vystupují také s Pražským tančením orchestrem Jindřicha Váchy a s Green Swing Big Bandem. Jsou pravidelnými hosty na Slavnostech trubačů v Hlásné Třebáni.