Vážení čtenáři,

dovolte mi, abych Vás přivítal na stránkách elektronické verze našeho Zpravodaje. Jsem rád, že se nám tímto podařilo odstranit jeden velký dluh, který Město vůči svým obyvatelům-čtenářům mělo.

Ode dneška budete dostávat informace z našeho města rychleji a v moderní podobě, zprávy si budete moci číst nejen na počítači, ale i tabletu nebo na mobilu třeba při cestě autobusem do práce.

Informace pro Vás bude připravovat redakce Zpravodaje městečka pod Skalkou a najdete zde rubriky, na které jste z tištěného Zpravodaje zvyklí. Pod články budete moci diskutovat a také Vás prosíme, abyste posílali redakci vlastní texty. Abyste mohli diskutovat, musíte se zaregistrovat – vstup do registračního formuláře k diskusím najdete pod každým článkem.

Budeme velmi rádi, pokud se s námi a ostatními čtenáři podělíte o své fotografie a videa – zkrátka, pomozte nám vytvářet náš společný informační web.

button_hlasujte-v-ankete-2Pokud se Vám tyto stránky líbí, dejte nám vědět. Ještě více oceníme, pokud nás upozorníte, že se něco nepovedlo. Pokusíme se to napravit co možná nejdříve.

Děkujeme.