ZUŠ zve do Pavilonu na absolventské taneční vystoupení svých žáků

Základní umělecká škola Řevnice/Mníšek pod Brdy pořádá ABSOLVENTSKÉ TANEČNÍ VYSTOUPENÍ. Koná se ve středu 3. června ve velkém sálu Pavilonu od 18 hodin. Vystoupí žáci ze tříd Jarmily Matouškové, Heleny Hoškové a Barbory Petrové: