ZUŠ zve do Pavilonu na absolventské taneční vystoupení svých žáků
Základní umělecká škola Řevnice/Mníšek pod Brdy pořádá ABSOLVENTSKÉ TANEČNÍ VYSTOUPENÍ. Koná se ve středu 3. června ve velkém sálu Pavilonu od 18 hodin. Vystoupí žáci ze tříd Jarmily Matouškové, Heleny Hoškové a Barbory Petrové:
Pro vložení na váš web používající WordPress, zkopírujte a vložte tuto adresu URL
Pro vložení obsahu, zkopírujte a vložte tento kód na váš web