Ze Sedmikvítku budou vynášet a topit Moranu

V neděli 22. březnu oživí v Sedmikvítku starodávný zvyk – vynášení MORANY.Začíná se v areálu Lesního klubu Sedmikvítek (Na Kvíkalce ev. 691) v 15 hodin. Můžete se těšit na tvořivou dílnu a zpěv lidových písní. Bude se vyrábět i nové líto.S Moranou se pak půjde k Bojovskému potoku pod Zámecký rybník.Přijďte se rozloučit se zimou a oživit dávné … Pokračování textu Ze Sedmikvítku budou vynášet a topit Moranu