Kam má rozvoj města směřovat? Napište to do dotazníku ke strategickému plánu

Kam má rozvoj města směřovat? Napište to do dotazníku ke strategickému plánu

Dotazníkové šetření jako součást strategického plánu města je vám nyní k dispozici. Jeho vyplněním můžete dát najevo, jak se vám ve městě žije, jak by se mělo rozvíjet a co by radnice mohla zlepšit. Dotazník je anonymní a lze ho vyplnit buď v papírové podobě (PDF naleznete zde), elektronicky na webu Mníšku pod Brdy, anebo jednoduše on-line.  

Dotazník obsahuje 30 otázek, které se vyprofilovaly při jednání pracovních skupin pro oblasti dopravy a infrastruktury, životního prostředí, bydlení, bezpečnosti, sociální a zdravotní péče, školství, kultury, sportu a cestovního ruchu. Ke každé z otázek můžete připojit krátký komentář s návrhem, jak byste si řešení pro danou oblast představovali. V závěru dotazníku je prostor i pro váš obsáhlejší komentář. Než začnete odpovídat na jednotlivé otázky, věnujte, prosím, pozornost informacím v úvodu dotazníku.

Pro elektronické vyplnění je k dispozici kontaktní emailová adresa. V papírové podobě je dotazník k vyzvednutí na městském úřadu, nebo si ho můžete vytisknout z elektronického přístupu, a půjde prostřednictvím České pošty i do vašich schránek. Sběrná místa pro vyplněný papírový dotazník budou v Albertu, na městském úřadu a v Základní škole Komenského 420.

Následovat bude další jednání pracovních skupin v únoru a v březnu, která stejně jako dotazníkové šetření, budou pro zpracovatele strategického plánu, společnost BDO Advisory s.r.o., důležitými analytickými prameny. Teprve po nich přijde na řadu tvorba návrhové části strategického plánu. Jeho cílem je pomoci stanovovat priority a hledat konkrétní řešení pro zlepšení života ve městě.  Strategický plán jako celek by měl být hotov v dubnu letošního roku.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Vložené odpovědi
Podívat se na všechny komentáře
Přihlásit se