Komenského ulice dostala nové kanály

Komenského ulice dostala nové kanály

Těsně před Velikonocemi proběhla hlavně v ulici Komenského generální oprava některých nejvíce poničených kanálů. Spolu s nimi se úprav dočkaly také oba retardéry, nyní jimi může voda volně odtékat a netvoří se u nich kaluže. A kvůli loužím se opravovaly povrchy v dolní části ulice – voda už by neměla škodit domům a plotům, ale hlavně by neměla omezovat chodce, kterým hrozila návštěva čistírny po každém průjezdu auta.

Opravy kanalizačních vpustí probíhají ještě v ulici Ke Škole a v 5. května, a to jak v silnicích, tak v chodnících. Dbejte proto zvýšené opatrnosti při průjezdu kolem označených míst, kde se pracuje, či kde jsou kanály v opravě a třeba „čekají“ na zaasfaltování.

Město děkuje za trpělivost při krátkodobém omezení provozu, bez toho opravy nešly provést, vše se ale stihlo v rekordně krátkém čase bez větších problémů.

Další částí oprav bude úprava vchodů do zdravotního střediska, zmizí oprýskaný schod z betonu, k lékárně bude zbudovaný nájezd pro vozíčkáře. Buďte po dobu prací opatrní a respektujte zábory a značení.

Prohlédněte si fotogalerii z oprav
Oprava Komenského

Více fotografií si můžete prohlédnout zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Vložené odpovědi
Podívat se na všechny komentáře
Přihlásit se