Listopadové Slovo starosty

Listopadové Slovo starosty

Foto: Miloš Navrátil

Vážení mníšečtí, rymanští a lhotečtí,

často se říká, že jsme pány svého času. No, to jsme. Někdy ale moc špatní, protože zjišťujeme, že nám život utíká mezi prsty. Všechny nás někdy trápí, jak ten čas letí
a čím je člověk starší, tím běží nějak rychleji.

Je sice ještě listopad, ale za pár týdnů začne advent a s ním i celá řada kulturních akcí, které pořádá Město nebo naše spolky. Chtěl bych vás na všechny pozvat. Jsou organizovány pro vás, užijte si je a vychutnejte. Zpomalte. Zpomalí se i váš „čas“.

Mám pro vás horkou novinku. Jednáme o možnosti, že by autobusy číslo 098 a 099 zastavovaly na Mníšku i ze směru z Příbrami na Prahu. Věřím, že to pomůže lidem, kteří jezdí do příbramské nemocnice a dnes musí přestupovat na Dobříši. Cesta z Příbrami nebo z nDobříše by se tak zase o něco zkrátila. Vše je zatím v jedání, ale vypadá to slibně.

Dále se nám podařilo vytvořit elektronický zpravodaj. Chceme vám přinášet rychlé a především aktuální informace. Chceme vám dát víc prostoru ke spoluvytváření obsahu. Můžete reagovat, můžete posílat fotky a i texty. Co vás zaujme a co vás baví, to nám pošlete. Věřím, že to nebudou jen kritické a negativní reakce, ale že nám dáte zpětnou vazbu, abychom věděli, co vás tíží, co chcete změnit nebo co se vám líbí.

Děkuji tímto všem, kteří se na vzniku elektronické verze podíleli, a těším se, že elektronický zpravodaj bude poslem hlavně pozitivních zpráv.

Užijte si předvánoční čas plnými doušky, a to hlavně se svými blízkými a přáteli. Osobně se moc těším na setkání s vámi na Knoflíkovém trhu, půlnočním troubení a na Předčasném Silvestru. O vánočních akcích si povíme více v příštím čísle zpravodaje.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Vložené odpovědi
Podívat se na všechny komentáře
Přihlásit se