Mníšečtí hasiči nabízí dezinfekci prostor ozónovým generátorem

Mníšečtí hasiči nabízí dezinfekci prostor ozónovým generátorem

Hasiči používají výkonný typ He-161

Ozónová dezinfekce je zvláště vhodná do prostor, kde se zdržuje větší množství lidí, nebo do místností, kde se pohybovaly osoby pozitivní na covid-19.

Ozónový generátor odstraňuje zápachy, plísně, viry a bakterie v místnosti, kde se nenachází lidé, zvířata či rostliny. Výkonný typ He-161, který hasiči používají, dokáže najednou pokrýt i prostory o ploše větší než 100 m2.

U ozónového generátoru je vzduch nasáván po stranách zařízení skrze integrovaný ventilátor. Uvnitř generátoru je vzduch pomocí filtrování a díky speciální UV lampě zbavován zárodků a bakterií. Následně je vzduch veden skrze zabudovanou keramickou desku, ve které je kyslík skrze elektrický výboj proměňován v ozón. Odtud je ozón následně vypouštěn skrze přední část zařízení zpět do prostoru.

Mníšečtí hasiči mají s ozónováním bohaté zkušenosti. Od loňského června, kdy si generátor zakoupili díky daru od Nadace ČEZ, dezinfikovali už desítky prostor na území okresu Praha-západ. Několikrát už prováděli dezinfekci také v Domově pro seniory pod Skalkou a v mníšeckých školách a školkách.
S objednávkami na provedení ozónové dezinfekce se obracejte na e-mail: hmpb@seznam.cz.

Typ He-161 zvládne vyozónovat i velké haly a prodejny nad 100 m2

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Vložené odpovědi
Podívat se na všechny komentáře
Přihlásit se