Proč vznikl web V Mníšku.cz

Proč vznikl web V Mníšku.cz

Komunální politici našeho města dosud nedokázali a v podstatě ani nemohli získat důvěru občanů k otevřené diskusi na veškerá témata, spojená s podmínkami života ve městě. Zpravodaj městečka pod Skalkou k tomu nemá dostatečnou kapacitu a v žádném případě nemůže konkurovat internetovým médiím. Ze všech radničních výstupů je totiž cítit určitá jednostrannost, která je v případě zaměstnanců radnice pochopitelná, poněvadž jejich základním úkolem je udržování dobrého jména Rady města. Proto nabízíme tyto webové stránky coby platformu ke svobodné diskusi.
Příspěvky neprocházejí jazykovou kontrolou. Vydavatel má výhradu příspěvky upravovat a formátovat avšak bez jakékoliv změny obsahu.
Bude-li mít zaslaný příspěvek nactiutrhačný charakter, příp. napadne dobré jméno osoby či osob, příspěvek nebude zveřejněn, jelikož každý příspěvek musí akceptovat zákony České republiky.
Pro občany mohou být velmi důležitým zdrojem informací o dění ve městě výstupy z jednání rady města a zastupitelstva. Bohužel, málokdo vůbec ví, kde tyto informace najít, natož je pravidelně sledovat. Na webu V Mníšku.cz pro Vás tyto informace sledujeme a na ty zajímavé Vás upozorníme.
A jak poznáme, co je pro Vás zajímavé? Jsou to právě ta rozhodnutí, o kterých nebylo hlasováno jednoznačnou shodou všech, tzn. jeden nebo více hlasů byl proti, nebo se zdržel.
Budeme rádi, když nám přispějete Vaším článkem, který ostatním zlepší život v Mníšku. Vaše články můžete zaslat na email info@vmnisku.cz.

Web naleznete na adrese https://www.vmnisku.cz/, sledovat můžete i naši Facebookovou stránku https://www.facebook.com/VMnisku/

Ladislav Janík

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Vložené odpovědi
Podívat se na všechny komentáře
Přihlásit se