Sklepní fantom dopaden!

Sklepní fantom dopaden!

Zdroj: Pixabay.com

Poslední květnovou sobotu v 19:25 obdržela hlídka Městské policie Mníšek pod Brdy oznámení od vyděšené obyvatelky rodinného domu. Ohlašovatelka oznámila, že se na jejím pozemku vyskytuje podezřelé individuum, zřejmě pod vlivem návykové látky, a snaží se okénkem vniknout do sklepa.
Hlídka se na místo činu dostavila během pouhých pěti minut. Pachatele, který se stále pokoušel proniknout do domu, vyzvala, aby svou činnost přerušil a vysvětlil, co je důvodem jeho pozdní návštěvy. Muž strážce zákona ignoroval a ve svém úsilí dále pokračoval. Po dalším vyzvání se otočil a začal být velice agresivní a hlídku ohrožoval neznámým předmětem. Po dvou zákonných výzvách, aby předmět odhodil, jinak že bude použito donucovacích prostředků, opět nereagoval a hlídku MP i nadále tímto předmětem ohrožoval.
Z toho důvodu hlídka MP použila proti pachateli donucovacích prostředků (hmaty, chvaty, obušek). Pachatel však i nadále kladl odpor. Byl proto hlídkou MP spoután a na místo byla přivolána Policie ČR, která si případ převzala k dořešení. Pachatele si vyzvedla na služebně obvodního oddělení PČR v Mníšku pod Brdy ještě tentýž večer jeho matka.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Vložené odpovědi
Podívat se na všechny komentáře
Přihlásit se