Prázdninové Slovo starosty

Prázdninové Slovo starosty

Foto: Miloš Navrátil

Změní se vzhled a název Zpravodaje? To záleží jen na Vás

Vážení mníšečtí, rymanští a lhotečtí,

v dnešním čísle zpravodaje najdete novou anketu, ze které chce redakční rada  zjistit, co si myslíte o názvu našeho zpravodaje. Přiznejme si, že většina z nás má zpravodaj moc ráda. Rádi si ho čteme, hledáme v něm články, které se nás týkají, i povedené fotografie.

Redakční rada Zpravodaje městečka pod Skalkou pracuje na nové koncepci poměrně intenzivně. Předseda Redakční rady je iniciativní a tvůrčí. Toho si velmi ceníme, ale zároveň to na Vás klade určité drobné nároky. Rádi bychom zpravodaj upravili po stránce grafické tak, aby se líbil většině z Vás. Fotky i písmo by se měly zvětšit a texty zpřehlednit. Není to úplně jednoduché, protože názorů je moc a je třeba hledat kompromis, na kterém se můžeme shodnout ve větší míře.

Budu opravdu velmi rád, když se do proměny zpravodaje zapojíte ve velkém. Pokud jde o mne, zajímá mě Váš názor na vše, co se zpravodaje týče. Jakou chcete grafiku, jakou velikost písma a nyní aktuálně, jak se podle Vás má zpravodaj jmenovat?

Máme ponechat stávající název, máme ho zkrátit nebo úplně změnit – přejmenovat? Hlasujte buď přes webové stránky, nebo pomocí anketních lístků, které najdete v tomto čísle.

Když se nezapojíte, změna se odehraje bez Vás, a to by byla velká škoda. Pokud chcete, aby zpravodaj zůstal beze změny, řekněte nám to také. Každý názor je důležitý.

Pokud chcete změny zpravodaje ovlivňovat, a já si to opravdu přeji, zapojte se. Na konci července anketu uzavřeme a Vaše odevzdané hlasy rozhodnou.

Těším se na Mníšecké kulturní léto, těším se, že ho prožijeme společně.

Převzato ze Zpravodaje městečka pod Skalkou č. 251-2

Ing. Petr Digrin, Ph.D., starosta

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Vložené odpovědi
Podívat se na všechny komentáře
Přihlásit se