Sociální podnik Pasta Fidli z Mníšku je na pokraji likvidace

Sociální podnik Pasta Fidli z Mníšku je na pokraji likvidace

Jsme regionální výrobce čerstvých těstovin Pasta Fidli z Mníšku pod Brdy, který zaměstnává handicapované zaměstnance.
V tuto chvíli se nacházíme v situaci, kdy nemáme pro koho vyrábět, když se zavřely restaurace a jsme tak na pokraji likvidace. Nechceme to ještě vzdát a nechat tak naše zaměstnance bez práce, proto informujeme lidi o tom že zavážíme i do domácností.
V této krizové situaci všechny moc prosíme o pomoc.
Kdo by měl zájem o naše čerstvé těstoviny, můžeme Vám je zavést ať do firmy nebo domů v minimální hodnotě 400 Kč včetně DPH. Po Mníšku pod Brdy, Zbraslavi a Radotíně budeme rozvážet zdarma. V naší nabídce najdete 13tvarů těstovin, všechny jsou uvedeny na našich webových stránkách www.pastafidli.cz.
Najdete zde špagety, tagliatelle, casarecce, penne a mnoho dalších, také máme bramborové noky a raviolli bazalkové s ricotou a špenátové s ricotou. Objednávky se dají zaslat emailem na objednavky@pastafidli.cz , nebo telefonicky a sms na: 722 633 078. Zboží zavezeme do 48 hodin, nebo je možné si ho vyzvednout u nás na prodejně v Mnišku pod Brdy. Nemáme bohužel platební terminál, platba je tedy možná pouze hotově, nebo bankovním převodem.
Tato situace jako pro mnohé další pro nás může být likvidační, proto se snažíme najít pro naše handicapované zaměstnance uplatnění a prosíme o nasdílení mezi své známé, moc nám to pomůže.
Moc Vám děkujeme.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Vložené odpovědi
Podívat se na všechny komentáře
Přihlásit se