Dnes je 19. 05. 2022

Aktuální teplota v Mníšku 26 °C

Svátek má Ivo

Dnes je 19. 05. 2022

Aktuální teplota v Mníšku 26 °C

Svátek má Ivo

Vloupání do rodinného domu

Vloupání do rodinného domu

Ilustrační foto, zdroj: Publicdomainpictures.net

Pachatel využil k vloupání do domu žebřík, který se nacházel na pozemku.

Policisté z Obvodního oddělení Mníšek pod Brdy prověřují případ vloupání do rodinného domu, ke kterému došlo v pátek 15.11.2019 mezi 16:45 – 17:50 hodinou v ulici Pod Bučinou v obci Řitka. Pachatel překonal oplocení pozemku rodinného domu a za použití žebříku vylezl na balkon prvního patra, kde po násilném otevření dveří vnikl do vnitřních prostor rodinného domu. Zde vše prohledal a následně odcizil finanční hotovost a šperky. Majiteli způsobil škodu za skoro 70 000 Kč.

Aby se podařilo zloděje vypátrat a následně zadržet, přivítali by policisté jakékoliv informace od svědků, kteří spatřili v okolí výše uvedené nemovitosti v inkriminovanou dobu podezřelé osoby, či podezřelé vozidlo. Všechny důležité poznatky mohou občané sdělit osobně na Obvodní oddělení policie Mníšek pod Brdy, nebo telefonicky na číslo:
974 882 720. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158.

 

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Odebírat
Upozornit na
1 Komentář
Nejnovější
Nejstarší Nejvíce hlasovaný
Vložené odpovědi
Podívat se na všechny komentáře
kristyna
kristyna
11 měsíců před

My máme bohužel také takovou zkušenost. Bydlíme ve starším rodinném domě, kde byla dřevěná okna, která moc nedržela, a když jsme jeli na víkend pryč, tak se nám dovnitř vloupali zloději. Ukradli nám toho docela dost. Byla jsem z toho zoufalá, ale manžel vše vyřešil. Objednal pořádná plastová okna a dveře u Pramos https://www.pramos.cz/okna/plastova-okna/ a musím zaťukat, od té doby se nám do domu nikdo nevloupal. Je teda pravda, že taky máme na zahradě psa, který je pořádný hlídač 🙂 .

Přihlásit se