Zastupitelé ocenili pana Petra Kunta za dlouholetou práci pro naše město

Zastupitelé ocenili pana Petra Kunta za dlouholetou práci pro naše město

Ocenění převzal pan Kunt v úvodu prosincového jednání zastupitelstva. Foto: autor článku

Na svém posledním letošním zasedání dne 16. 12. 2020 ocenili zastupitelé dlouholetou práci pana PETRA KUNTA pro město Mníšek pod Brdy a zejména pro Barokní areál Skalka.

Tento rok přinesl panu Kuntovi tři kulatá výročí. Neuvěřitelných 20 let již na Skalce provází turisty, z toho 10 roků dělal v areálu správce. Za tu dobu se už Skalka stala doslova jeho srdeční záležitostí. Nedávno také oslavil, svěží, aktivní a vždy optimisticky naladěn, kulaté životní jubileum.

„Jsem velmi mile překvapen pozorností, které se mi dostalo. A co se týká mé srdeční záležitosti, Skalky, tak doufám, že tam ještě nějaký ten pátek nebo i rok budu sloužit. Baví mě to a jsem rád, že to spěje k lepšímu a lepšímu, a také návštěvníci velmi oceňují snahu města o zlepšení této památky,“ sdělil závěrem pan Kunt.

Ocenění převzal pan Kunt z rukou mníšecké starostky Magdaleny Davis a místostarostky Dany Dalešcké

Zajímavý rozhovor s panem Kuntem, ve kterém se vyznává ze své lásky ke Skalce, vyšel v dubnu 2019 ve Zpravodaji městečka pod Skalkou. Můžete si ho přečíst na str. 20.

 

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Vložené odpovědi
Podívat se na všechny komentáře
Přihlásit se