Známé osobnosti se na Skalce fotily pro nevyléčitelně nemocné

Známé osobnosti se na Skalce fotily pro nevyléčitelně nemocné

zleva _Petr Pecha (herec), Petr Stach (herec), Kateřina Sedláková (herečka), Markéta Blažková (lékařka), nahoře Tereza z Davle (fotografka)

Fotky pro charitativní kalendář v těchto dnech vznikají na Skalce. Známé osobnosti sem přijely proto, aby se nechaly vyfotit do kalendáře, který si lidé budou moci koupit  a podpořit tak nemocné amyotrofickou laterální sklerózou. Té podlehl například  i bývalý český premiér.

 Herci Petr Pecha, Petr Stach, Kateřina Sedláková, Táňa Medvecká a zpěvák Thom Artway
i lékařka Markéta Blažková byli v první skupině, která se na Skalce nechala vyfotit v rámci koceptu Společně proti bezmoci, se kterým přišel spolek ALSA. Ten se na pomoc nemocným touto nevyléčitelnou chorobou dlouhodobě zaměřuje.

V dobročinném kalendáři se postupně objeví po dvojicích nebo v trojicích i další známé osobnosti, které by se v běžném životě nejspíš nepotkaly: herečka se zpěvákem, moderátoři zpravodajství České televize s herci: moderátorka Daniela Písařovicová a herec Standa Majer, herečka Jana Plodková a moderátoři Patricie Solaříková a další.

Kalendář ALSA_2019 si budete moci nejen koupit od října 2018 na https://www.eshop.zsalsa.cz/, a  přispět na pacienty s ASL, ale můžete se stát také jeho součástí. Pro to můžete kontaktovat přímo spolek ALSA : monika@zsalsa.cz

Fotografie osobností z předchozího charitativního kalendáře jste mohli vidět na jaře v rámci výstavy v klášteře na Skalce.

 

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Nejvíce hlasovaný
Vložené odpovědi
Podívat se na všechny komentáře
Přihlásit se