Taneční kurzy pro dospělé v Mníšku pod Brdy

Taneční kurzy pro dospělé v Mníšku pod Brdy

Lektoři Lída a Martin Pokorní

Již čtvrtým rokem probíhá v Pavilonu ZŠ Mníšek pod Brdy výuka tance pro dospělé pod hlavičkou taneční školy Astra Praha. Nabídka tanečních kurzů je od úplných začátečníků až po pokročilé taneční páry. V našich kurzech klademe důraz na individualitu, vždy dáváme přednost kvalitě před kvantitou. V tanečních kurzech mají naši klienti dostatek prostoru a pozornosti od tanečního lektora. Díky tomu se naučíte tanečním dovednostem rychleji, snadněji a lépe.

Základní taneční kurz je určen především těm, kteří taneční ještě neabsolvovali. Proto si zde tzv. „osaháte“ parket a zjistíte, jaké to je tančit v páru.
V úvodních lekcích se naučíte základní kroky do párově nenáročných tanců, jako je blues nebo polka a postupně na ně navážete dalšími tanci např.: waltz, cha-cha, rumba a další.

Nový základní kurz začíná v pátek 18. 2. 2022 – přidejte se k nám na webovýc stránkách ZDE.
Tanec je pohyb přirozený – dokážeme ho probudit i ve Vás.

Taneční kurzy se konají ve velkém sálu mníšeckého Pavilonu

Pro tanečníky z našich kurzů i pro širokou veřejnost pořádáme také tančírny/taneční večery,,kde si mohou vše co se naučili prozkoušet a užít si hezký večer plný tance a příjemné hudby. Nejbližší tančírna by se měla uskutečnit v sobotu 19. 2. 2022 od 18 hodin.

Tančírny probíhají ve velkém sálu Pavilonu

Martin Pokorný, lektor

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Vložené odpovědi
Podívat se na všechny komentáře
Přihlásit se