Koncert Pavla Šporcla slibuje multimediální show – ZRUŠENO

Koncert Pavla Šporcla slibuje multimediální show – ZRUŠENO

Pavel Šporcl. Foto: Lenka Hatašová

Vážení majtelé vstupenek na “Multimediální show Pavla Šporcla a jeho hostů”.
S lítostí Vám musíme oznámit, že akce byla bez náhrady ZRUŠENA.

Vstupenky můžete vracet v místě jejich zakoupení.

Děkujeme za pochopení.

————————————————————————————————-

V sobotu 3. července 2021 se od 18:00 koná v předzámčí v Mníšku pod Brdy KONCERT PAVLA ŠPORCLA.

Na travnaté ploše před mníšeckým zámkem představí své umění houslový virtuoz Pavel Šporcl, který si pozval hosty vyznávající různé umělecké styly. Mníšek pod Brdy tak první červencovou sobotu zažije vskutku multimediální show.

Hosté:

Na závěr koncertu se můžete těšit na videomapping.

Originální propojení houslových variací Pavla Šporcla s beatboxerem Jaro Cossigou si můžete vychutnat zde:

V předprodeji můžete vstupenky získat v mníšeckých kavárnách Malý mnich a Patina House nebo v pokladně městského úřadu (1. patro).
Vstupenky můžete zakoupit také online v prodejní síti QR TICKET.

———————————————————————————————————————

Představení interpretů:

Pavel Šporcl (* 1973)
Český houslový virtuoz světového renomé. Po studiích na konzervatoři a na AMU studoval houslovou hru v USA. Vystupuje na světových pódiích a festivalech i s renomovanými orchestry (Česká filharmonie, Tokyo Metropolitan Symphony Orchestra, National Orchestra de France, Liverpoolská královská filharmonie atd.). Posluchače navíc zaujal svým velmi neformálním vystupováním a oblékáním, kterým se jim snaží co nejvíce přiblížit (stylizovaný „pirátský“ šátek na hlavě, nechal si postavit unikátní modré housle pro 21. století). Vedle klasické hudby koncertuje a nahrává i jiné žánry, o čemž svědčí pop-crossoverové album Sporcelain nebo s cikánskou kapelou vydané album Gipsy Way & Gipsy Fire. Svými vystoupeními podporuje benefiční projekty nadací a neziskových organizací.
Je ženatý s herečkou Barbarou Kodetovou, se kterou vychovává tři dcery.

Petr Šporcl. Foto: KJD.cz

Petr Šporcl (* 1969)
Řadí se mezi nejlepší současné violoncellisty české hudební scény. Jeho mimořádný hudební talent se projevoval již od útlého mládí a o budoucí profesi nemohlo být pochyb. Ve studiích pokračoval na Konzervatoři v Praze. Během studií na AMU byl na základě konkursu vybrán jako jeden ze třiceti studentů z celého světa a dostal nabídku stipendia v USA které dokončil s titulemStudium v USA úspěšně dokončil a obdržel titul: Artist certificate in cello. Působil jako koncertní mistr violoncell Pražské komorní filharmonie, byl u zrodu M. Nostitz Quarteta a byl členem Škampova kvarteta.

Foto: Laputyka.cz

Cirk La Putyka
Český divadelní soubor, který se profesionálně věnuje žánru „nový cirkus“. Ve své tvorbě se snaží překračovat hranice mezi akrobacií, moderním tancem, loutkovým divadlem, koncertem a sportem. Vytváří vlastní specifickou poetiku a svůj pohled na tento žánr. Pro CIRK LA PUTYKA je důležitá nejen profesionalita v jednotlivých divadelních žánrech a cirkusových číslech, ale i téma, příběh a sdělení.

Foto: Groovearmy.cz

TOKHI&GROOVE ARMY
Originální bubenická show Tokhi & the Groove Army vychází z principů brazilské samby, ale v několika aspektech ji přesahuje. Skupina bubeníků používá nástroje typické pro slunnou Brazílii (surdo, caixa, caxixi, pandeiro, tamborim, ganza, timba atd.). Mimo klasických rytmů pro tzv. Samba baterria hraje i moderní beaty, inspirované například hip hopem, r´n´b, případně groovy a rytmy původem ze všech koutů světa.

Foto: Facebook.com/jaro.cossiga

Jaro Cossiga (* 1982)
Je považován za průkopníka českého beatboxu. Má titul trojnásobného mitra ČR a více mistra světa v teamovém beatboxu s jeho BeatBurgerBandem, s kterým předskakoval kapelám Bauchklang, Sugar Hill Gang, Joe Cocker, 50. Cent či Snoop Dogg ve vyprodané O2 aréně. Skoro 15 let reprezentuje ČR na beatboxových eventech po celém světě, vyučuje beatbox metodou, kterou si sám vymyslel a přebírají jí po něm jeho nástupci. Je držitelem jediného beatboxového rekordu zapsaného v knize rekordů – rozbeatboxoval plné náměstí lidí.

Foto: Vojtechszabo.cz

Vojtech Szabó (* 1984)
Jako sólový hráč na akordeon patří k evropské interpretační špičce. Ačkoliv se věnuje převážně jazzové, francouzské a argentinské hudbě, progresivním stylem a hrou na elektrický akordeon oslovuje i popové a rockové publikum. Vydal sólové debutové album s názvem Vojtech Szabó: Play Accordion.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Vložené odpovědi
Podívat se na všechny komentáře
Přihlásit se