Příjemné pop-rockové osvěžení nabídne dívčí kapela The Apples

Příjemné pop-rockové osvěžení nabídne dívčí kapela The Apples

The Apples při vystoupení v roce 2020

Zajímavým zpestřením kulturního programu Skalecké pouti 2021 bude dívčí kapela THE APPLES, která na pódiu v mníšeckém předzámčí vystoupí v sobotu 24. 7. od 16:00.

The Apples vystoupí ve složení: Zuzana Miková (zpěv, klávesy), Tereza Petržilková (baskytara), Helena Machová (bicí, řečičky) a Simona Šteruská (kytara, zpěv).

V jejich podání se můžeme těšit na coververze hitů od 60. do 90. let minulého století. V repertoáru mají písně od Beatles (A Hard Day´s Night, Help), AC/DC (Highway to Hell, T´N´T), ZZ top (Gimme All Your Lovin´), Queen (We Will Rock You), Rolling Stones (Satisfaction) a mnoha dalších.

Dívčí pop-rocková kapela The Apples se na české hudební scéně objevila již v roce 1999, kdy oslavila trojnásobné vítězství v televizní show Karla Šípa Rozjezdy pro hvězdy.
Dívky začaly hrát coververze hitů 60. a 70. let. Ovlivněny zejména tvorbou Beatles a érou rock and rollu se snažily o autentickou interpretaci známých písní, kterou obohacovaly svým typickým ženským elementem. Důraz byl při tom kladen zejména na vokální složku a hudební kvalitu, jež doplňovaly nápadité a stylové kostýmy. Postupem času začaly hrát na svých koncertech i evergreeny z dalších hudebních dekád a tak se na repertoáru objevila jména jako ZZ Top, AC/DC, Deep Purple, Guns´n´Roses a další. To vytyčilo další umělecké směřování této kapely směrem k tvrdší rockové hudbě.

Mix známých hitů v provedení The Apples najdete na YOUTUBE.

Použitá foto: TheApples.cz

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Vložené odpovědi
Podívat se na všechny komentáře
Přihlásit se