Scénické čtení o výchově syna v podání herce Lukáše Hejlíka pobaví diváky v Pavilonu

Scénické čtení o výchově syna v podání herce Lukáše Hejlíka pobaví diváky v Pavilonu

V neděli 26. listopadu 2023 se v mníšecké kavárně a bistru Tady & Teď koná od 20:00 stand-up představení s názvem CO BY MŮJ SYN MĚL VĚDĚT O SVĚTĚ.

Fredrik Backman (autor knihy Muž jménem Ove) vtipně stírá všechny úzkosti a nedostatky rodičů jednadvacátého století v půvabné knize plné upřímných obav a nepodmíněných vyznání lásky, která zasáhne srdce všech rodičů, a to dokonce i těch budoucích, potencionálních.
Vydalo nakladatelství Host v roce 2017 v překladu Heleny Matochové.

Poprvé bude v LiStOVáNí účinkovat jen jeden herec: Lukáš Hejlík, který je stejného věku jako Fredrik Backman a má stejně starého syna.

Fredrik Backman: „Tato kniha je především o snaze být dobrým rodičem. Protože chci, abys věděl, že jsem se vážně snažil úplně nejvíc, jak jsem uměl. Nikdo negooglil tolik jako já.“

Lukáš Hejlík: „Ta ztracenost otců při nakupování! To, jak dětské hraní nemá logiku a jak se ji snažíte v pět ráno, když on vstane tak živě a vy tak mrtvě, najít, jak ji přímo vyžadujete! To, jak se snažíme být nejlepšími rodiči, a to, jak víme, že to nezvládáme. A nezvládneme.“

Cena vstupenek je 180 Kč/kus a můžete je zakoupit v kavárně a bistru Tady & Teď (pouze v hotovosti) nebo na Pokladně městského úřadu (v hotovosti i kartou).

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Vložené odpovědi
Podívat se na všechny komentáře
Přihlásit se