Skalka se ponořila do rytmu bluegrassu a folku

Skalka se ponořila do rytmu bluegrassu a folku

Hrálo se na improvizovaném pódiu

Slunečné počasí provázelo 2. ročník Bluegrassového minifestivalu, který se konal v sobotu 11. května u stánku s občerstvením na Skalce.

Na improvizovaném pódiu se během odpoledne a večera vystřídaly čtyři kapely: YUKON REVIVAL, TŘÍKOLKA GÉNIA, RENDAVEND a WOMACKLEE. Zahráli a zazpívali jak divákům, kteří cíleně přišli za bluegrassem a folkem, tak turistům, kteří se přišli, nebo přijeli ke stánku občerstvit a neplánovaně se zdrželi poslechem líbivých melodií. Muzikanti navodili příjemnou atmosféru, a tak se málokomu z nich chtělo pokračovat v cestě. Při některých šlágrech obecenstvo zpívalo s kapelou.
O zásobení jídlem a pitím se po celou dobu vzorně staral personál skaleckého stánku.

Další fotografie najdete na mníšeckém facebookovém profilu.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Nejvíce hlasovaný
Přihlásit se