Spousta her a zábavy. Takové bylo Loučení s létem

Spousta her a zábavy. Takové bylo Loučení s létem

Mníšek má za sebou první ročník akce s názvem Loučení s létem. Šlo o komponovaný pořad, při kterém se nenudili dospělí ani děti.

Celým odpolednem provázel kouzelník Martin Kellman spolu s kulturní referentkou Janou Duškovou, která program pro město zorganizovala. „Improvizovaně jsme na místě vymýšleli také soutěže o dárkové poukázky do zábavního parku Mirákulum, na přívoz Kazín, na talentový workshop, a taky soutěže o drobné dárky a hračky,“ řekla Jana Dušková. „Ráda bych poděkovala dobrovolným hasičům ze Stříbrné Lhotky za technickou pomoc a kastelánce státního zámku, Janě Digrinové, za zapůjčení pódia,“ dodala.

TEPfactor, česká varianta Pevnosti Boyard, přivezl svoji road show, kde si děti mohly vysoutěžit poukázky do tohoto sportovně zábavního centra.
Stáj Hanky Kotoučové nabídla projížďky na koních a děti je krmily připravenou mrkví a jablíčky.
Nádhernou bublinovou šou připravil bublinář Václav.
Karlovarské divadlo D3 dětem předvedlo svoje představení Čučudejské pohádky, jako zábavnou variace na notoricky známé pohádkové příběhy.
Martin Kellman měl během odpoledne několik krásných kouzelnických vstupů a děti také žasly, jaká zvířátka dokáže vymodelovat z nafukovacích balónků.
Program zpestřila pohybová vystoupení úspěšných dětí ze spolku Bios Fit.
Tečku za odpolednem vytvořila folková kapela Pražec.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Nejvíce hlasovaný
Vložené odpovědi
Podívat se na všechny komentáře
Přihlásit se