Prodej povolenek na Zámecký rybník pro rok 2024 byl zahájen

Prodej povolenek na Zámecký rybník pro rok 2024 byl zahájen

Zámecký rybník

Možnost rybolovu na Zámeckém rybníku bude pro občany Mníšku a okolí zachována i v letošním roce.
Povolení k lovu je vydáváno na městském úřadě v úředních hodinách v kanceláři v přízemí č. 114 u Ing. Jiřiny Romové (604 438 892), která vydává i rybářské lístky.
Lov je umožněn pouze s rybářským lístkem, ale není podmíněn členstvím v Českém rybářském svazu.

Upozorňujeme na změny ve vydávání rybářských lístků!

Každý, kdo si koupí místní povolenku, musí dodržovat Místní rybářský řád a Bližší podmínky lovu ryb, které dostane spolu s „Povolenkou“ a „Evidencí docházky a úlovků“. Evidenci docházky a úlovků odevzdá do 15 dnů po skončení její platnosti zpět na úřad. Pokud povolenku v uvedeném termínu lovící neodevzdá, nebude mu umožněno zakoupit povolenku na následující rok. Toto je důležité zejména pro přehled, kolik ryb a jaký druh byl vyloven, tudíž které je potřeba opět dokoupit.

Děti a mládež do 15 let mohou lovit pouze v doprovodu osoby starší 18 let na jednu udici a nesmí lovit dravé ryby žádnou technikou lovu.

Ceny pro rok 2024:

Dospělí1 400 Kč
Mládež (12 až 17 let) + ZTP500 Kč
Děti (6 až 11 let)300 Kč
Jednodenní300 Kč
Rybářská kroužek100 Kč

Pro rybáře jsou vyčištěna krásná a klidná místa na pravém břehu rybníka, tzn. od zámku          pod ulicí Tovární směrem k Prostřednímu rybníku. Každé místo je označeno žlutou značkou   na nejbližším stromě rostoucím v rámci břehového porostu. Tato místa jsou pravidelně kontrolována a upravována. Na jiných místech je lov zakázán! 
Parkování je možné na městském pozemku před zámkem, parkování na zeleni je zakázáno!

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Vložené odpovědi
Podívat se na všechny komentáře
Přihlásit se