Webové stránky ZpravyzMnisku.cz mají novou podobu

Webové stránky ZpravyzMnisku.cz mají novou podobu

Na novou podobu přešel zpravodajský portál Zprávy z Mníšku, který provozuje mníšecká radnice. Jejich webová adresa se ale nezměnila. Stránky zůstávají na stejné adrese jako dosud www.zpravyzmnisku.cz

Stránky v dnes už bývalé podobě sloužily městu a jeho obyvatelům více než 6 let, což je v této oblasti docela dost. Pokrok se ale zastavit nedá, stránky v průběhu let nevyhnutelně zastaraly, a tak se vedení města rozhodlo je modernizovat.
Od nové podoby webu si mníšecká radnice slibuje zlepšení informační stránky pokud jde o grafiku, strukturu, funkčnost a přístupnost k informacím. Nové webové stránky jsou pro uživatele přehlednější a mají novou příjemnější grafiku.
Doufáme, že se bude jejich nová podoba uživatelům líbit. V případě jakýchkoli připomínek se prosím obracejte na e-mail libor.kalman@mnisek.cz.

Portál Zpravyzmnisku.cz je zpravodajským webem a přináší informace o dění na území města Mníšek pod Brdy a v jeho nejbližším okolí. Najdete tu informace nejen o činnosti mníšecké radnice a městského úřadu, ale také novinky z kultury, sportu, spolkového života nebo zprávy ze škol a školek. Obsahují také důležitá upozornění na plánované odstávky energií, poruchy vody, dopravní omezení, varování meteorologů a další praktické informace. Zajímavostí jsou články o mníšecké historii nebo rozhovory se zajímavými lidmi spjatými s naším městem.

Portál Mnisek.cz, který prošel modernizací před 2 lety, je oficiálním informačním webem města Mníšek pod Brdy a městského úřadu. Slouží obyvatelům k tomu, aby na něm našli veškeré informace, vyplývající z činnosti mníšeckých institucí a důležité pro život v Mníšku pod Brdy. Najdete tu informace potřebné k vyřízení životních situací, portál občana, úřední desku, kontakty na zaměstnance městského úřadu, aktuální rozpočet, provozní době úřadu i sběrného dvora, formuláře smluv a žádostí, vyhlášky a nařízení města.

Oba webové portály, Mnisek.cz i ZpravyzMnisku.cz, jsou vzájemně provázené a poskytují obyvatelům města kompletní informační a zpravodajský servis.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Vložené odpovědi
Podívat se na všechny komentáře
Přihlásit se