K Hračičkům opět zavítalo divadlo

K Hračičkům opět zavítalo divadlo

Foto: Zuzana Černá

Již počtvrté měli malí Hračičkové možnost shlédnout na Starém sídlišti shlédnout divadelní představení.

Divadlo Kubko si s sebou v červnu přivezlo Pirátskou pohádku. Krásné loutky, zapojení dětí do představení i humor vykouzlily nádhernou atmosféru. Děti si pohádku náramně užily. Poté měly možnost vzít loutky do svých ručiček, prohlédnout si je a povodit si je. Kubko s sebou přivezlo i spoustu her. Několik velkých panelových (například dřevěnou skládačku potopeného pokladu) nebo házení kroužků na chobotnici. Děti si hrály s velkým zájmem. Nakonec dostaly malou sladkou odměnu, pirátské oko a diplom na důkaz toho, že se z nich stali též malí piráti.
Krásné letní počasí, bezva nálada a dopoledne uteklo jako voda. Tento den byl zároveň i rozlučkový, neboť některé děti odchází k 1. září 2022 do mateřských školek. Měli jsme velikánskou radost, že za námi na Staré sídliště dorazili také kamarádi z dětské skupiny „V Trávě“ i z adaptačního programu „Hračičkové “ z Mateřského centra Oáza. Všichni si to společně užili.
Rádi bychom poděkovali divadlu Kubko za krásnou pohádku a za to, že vykouzlilo na tvářích malých dětí nejeden úsměv. A ještě jedno poděkování patří Městskému úřadu Mníšek pod Brdy, že nám umožnil uspořádat představení na dětském hřišti vedle „Hračičků“ a firmě Jarolímek s.r.o. za zajištěnou svačinku.
Přejeme všem krásný vstup do nového školního roku!

Romana Němečková za Hračičky

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Vložené odpovědi
Podívat se na všechny komentáře
Přihlásit se