Knoflíkový trh uzavřel průjezd náměstím

Knoflíkový trh uzavřel průjezd náměstím

Letošní Knoflíkový trh přinese spoustu novinek. Bude se konat na tzv. malé pěší zóně mezi Pastelkou a Zverimexem, bude větší a z důvodu bezpečnosti bude po dobu jeho konání uzavřena část ulice Pražská od Velké hospody k poště. Rodiče budou mít poprvé možnost děti s jejich výrobky bezpečně u trhu vysadit a pomoci jim s nimi ke stánku.  Aby se netvořily fronty u knoflíkové banky, bude mít celkem tři pobočky. A nově se také bude z každého knoflíku platit daň, o jejímž využití rozhodne školní parlament. Trh se koná v sobotu 10. 12. 2016 od 8.30 do 13 hodin.

Další informace o „Knoflíkáči“ se dozvíte z videa reportérského týmu ze 6.C zdejší základní školy. Daniela Páterová prozradí, jak mohou rodiče bezpečně přivést děti i jejich zboží a Marek Inderka popíše tzv. knoflíkovou daň. Ta se zavádí v podobě jedné koruny z jednoho knoflíku a o jejím využití rozhodnou zástupci všech tříd ve školním parlamentu. Podívejte se:

A podívejte se, jak se děti společně s učiteli a rodiči na letošní Knoflíkový trh připravovali. V mnohých třídách probíhaly vánoční dílny.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Vložené odpovědi
Podívat se na všechny komentáře
Přihlásit se