Mníšecká bilingvní třída informuje

Mníšecká bilingvní třída informuje

Bilingvní třída funguje v Mníšku pod Brdy od září 2023

Leden je ve znamení nejen zimních či někdy díky počasí spíše podzimních radovánek, ale i blížícího se konce 1. pololetí školního roku, které je pro naše prvňáčky zcela novou zkušeností.

Bilingvní třída, kterou ZŠ v Mníšku pod Brdy nově otevřela tento školní rok ve spolupráci s naší společností Young Hippocampus, úspěšně pokračuje ve výuce. Už v prosinci začali naši prvňáčci projekt 2. trimestru, Svět kolem nás, ve kterém budou pokračovat i v lednu a únoru. Tak jako první projekt zakončili sobotním výletem do muzea hraček, bude je i v tomto případě čekat sobotní výlet, tentokrát do pražského planetária.
Pokroky našich žáčků nás nepřestávají překvapovat a velmi těší především obě anglické paní učitelky Ninu Frame a Jordan Sitorius.
Rodiče, kteří se chtějí o bilingvním programu Young Hippocampus dozvědět více, zveme na prezentace programu, které jsme naplánovali ve spolupráci s vedením základním školy a města Mníšek pod Brdy.

  • prezentace: středa 28. února 2024 od 17:00 ve velkém sále Pavilonu

  • prezentace: pátek 15. března 2024 od 8:00 v budově ZŠ Mníšek pod Brdy; po prezentaci bude možné v rámci Dne otevřených dveří navštívit výuku v bilingvní třídě


Dále je možno navštívit výuku starších dětí a porovnat tak jejich pokroky, konkrétně 2. a 3. třídu v Roztokách u Prahy. Případní zájemci se prosím přihlaste prostřednictvím e-mailu: info@young-hippocampus.cz, neboť počet míst je omezen.
V případě volné kapacity je možné do programu přijmout také děti mimo spádové oblasti školy.

Jana Netřebová za Hippocampus Team

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Vložené odpovědi
Podívat se na všechny komentáře
Přihlásit se