MŠ Nová trávila prázdniny na Parníku

MŠ Nová trávila prázdniny na Parníku

Nový školní rok začneme i s rekonstruovanou kuchyní. Foto: autorka

Léto v naší škole bylo tentokrát opravdu horké a dobrodružné. Díky skvělému tipu se naše škola stala úspěšným držitelem finančního daru od firmy ČEPS ve výši 170 000 Kč.

Touto částkou byl odstartován projekt rekonstrukce školní kuchyně, skladu potravin a přilehlé chodby v centrální budově školy – Parníku. Na financování se dále podílelo město Mníšek pod Brdy a MŠ Nová, celková částka činí cca 320 000 Kč.

Po dlouhých administrativních přípravách proběhla na konci června náročná demontáž a vystěhování zařízení kuchyně a ostatních prostor, které nám zajistili, včetně následného nastěhování, dobrovolní hasiči z Mníšku a Stříbrné Lhoty. V průběhu července byly instalovány nové rozvody elektřiny a vody, osvětlení, obklady, dlažby a konečně výmalba prostor. V prvním srpnovém týdnu jsem na palubě přivítala (snad odpočatý) kompletní tým školy a konečně jsme se mohli pustit do finálního úklidu a příprav na letní srpnový provoz s dětmi.

Výsledkem je krásná „nová“ kuchyně prozářená barvami vody a slunce, které Parníku sluší. I ostatní jmenované prostory získaly k bezvadnému technickému stavu také moderní a svěží vzhled.

Přestože o dovolené nemůže být z mé strany toto léto řeč, mám ohromnou radost z toho, že jsem mohla být součástí práce, která je (oproti nekonečné kancelářské administrativě) skutečně vidět.

Velmi děkuji všem, kteří se na projektu podíleli – paní učitelce Marhoulové za tip na možnost získání finančního daru, dobrovolným hasičům – pánům Rouskovi, Lívovi, Dvořákovým st. a ml., sourozencům Hájkovým, dále panu Duchoňovi a spol., panu Majerovi a spol., dále odboru OSMI, zejména pánům Vyskočilovi, Kotalovi a Petrákovi, panu Strnadovi a spol.., městu Mníšek pod Brdy za spolufinancování a důvěru a celému provoznímu i pedagogickému týmu školy za perfektní úklid a spolupráci.

Přeji všem pěkný zbytek léta.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Vložené odpovědi
Podívat se na všechny komentáře
Přihlásit se