Nastříhali jsme pět kilometrů filtrů

Nastříhali jsme pět kilometrů filtrů

Sanace zdiva byla již zapotřebí. Foto: autorka článku

Po oslovení vedením města s pomocí stříhání a balení filtrů pro občany Mníšku jsme se spojila s paní Vávrovou, která měla stříhání filtrů pro město a instruktáž postupu práce dobrovolníků ve své režii.

Nikdo z naší školky ani chvíli neváhal a okamžitě se v obou budovách, v Parníku i v Edenu, rozjel dvou až třísměnný provoz 17 pedagogických i provozních zaměstnanců, který po několik dnů koordinovala zástupkyně ředitelky Lada Freislebenová.

Celkem nám prošlo rukama 10 rolí filtrů, což je 5 kilometrů, a to je pěkný kus cesty.

Po celou dobu uzavření MŠ jsem zajišťovala komunikaci s rodiči a zaměstnanci, online vzdělávání pro děti, aktuální informace na webu školy, elektronický předzápis a zápis do MŠ (škola obdržela přes 100 přihlášek), probíhala aktualizace školních dokumentů atd. Objem e-mailů, sms, telefonních hovorů a videokonferencí byl ohromný. Zaměstnanci se podíleli na šití roušek, domácím vzdělávání dětí, pomocí pro seniory, údržbě školních budov atd. Kolem budovy Parník proběhla již urgentní sanace zdiva, oprava a sanace předšatny z ulice Nová, dovybavení tří nových šaten a předšaten botníky a dalším nábytkem. Proběhla také složitá jednání a rozsáhlé přípravy pro stavbu multifunkčního herního prvku, lodi „Pinta“ na zahradě budovy Parník, která by měla být dokončena již na konci května, oproti plánovanému konci července.

Děkuji všem, kteří se na této pomoci a veškerých pracích podíleli. Kromě všech zaměstnanců naší školy bych ráda poděkovala za spolupráci zejména panu Vyskočilovi z MěÚ Mníšek pod Brdy (Odbor správy majetku a investic), panu Duchoňovi, paní Vávrové a v neposlední řadě paní starostce Davis a paní místostarostce Dalešické.

 

 

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Vložené odpovědi
Podívat se na všechny komentáře
Přihlásit se