Od září otevírá nová MŠ Chaloupka

Od září otevírá nová MŠ Chaloupka

Ilustrační foto. Foto: archiv autorky

Od září letošního roku budou mít rodiče z Mníšku pod Brdy a okolí novou možnost umístit své děti ve věku 1 rok až 5 let do nově otevřené školky Chaloupka sídlící v areálu ÚVR, která bude zároveň fungovat i jako jesle.

Jedná se o transformovanou bývalou dětskou skupinu Koumáci, kterou mnozí z Vás dobře znají. Prostředí školky ale zůstává neměnné, a tak to pro stávající dětské osazenstvo a jeho rodiče nebude žádná velká změna.

Ta bude znatelná pouze v péči a vzdělávání. Nově budou zařazeny prvky a hry typu Montessori vyrobené z přírodních materiálů a podporující smyslový i emoční rozvoj, které dají dětem prostor hledat, pozitivně se učit ze svých chyb a tvořivě se rozvíjet. Tyto hry podporují zejména správný psychomotorický vývoj, jemnou a hrubou motoriku či logické myšlení. Dětem je ovšem také poskytován dostatečný prostor pro vlastní volnou hru, která je velmi důležitá pro rozvoj správných sociálních návyků a vytváření citových vazeb.

Zápis do Chaloupky probíhá již nyní a děti je možné přihlásit kdykoliv. Kapacita je pouze 18 dětí a rychle se plní.

Školka nabízí 2 typy docházky. Celodenní a polodenní, kdy mají rodiče možnost vybrat si dny v týdnu. Dále je zde možnost zakoupení permanentky na jednorázové nepravidelné hlídání, kterou je možné využít kdykoli během školního roku. Pro rodiče sourozenců poskytujeme 20 procentní slevu na školné, stejně tak jako rodičům, kteří uhradí školné na celé pololetí. Jeden měsíc tak mají zdarma.

Bližší informace naleznete na webových stránkách ŠKOLKA CHALOUPKA nebo Vám je rádi zodpovíme na telefonním čísle 723 442 286. Přeji Vám všem rodičům a především dětem krásné a klidné prázdniny plné dobrodružství a poznání a těším se na naše setkání.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Vložené odpovědi
Podívat se na všechny komentáře
Přihlásit se