Vánoční besídka jako jedinečná divadelní show

Vánoční besídka jako jedinečná divadelní show

Každý rok se těšíme na jednu výjimečnou vánoční událost v ZŠ Komenského 886. Poprvé jsme to zažili před několika lety. Nevěděli jsme, co nás čeká, ale poté co jsme viděli vánoční besídku naší školy, kde děti zpracovaly v podstatě muzikálové představení, se vždy nemůžeme dočkat, co uvidíme příští rok.

Jak si představujete Vánoce? Není ta podstata právě v tom, aby se člověk uvolnil a nechal se naplnit pozitivními emocemi? Aby se i ti největší bručouni konečně usmáli? Letošní besídka byla plná pozitivních emocí! Dostalo se na všechny, každý si přišel na své. Úžasné ztvárnění romských vánoc pod taktovkou paní učitelky Burdové nás opravdu dostalo!…

Buďme otevření, buďme lidé, dívejme se na věci v kontextu – byla to prostě paráda, díky.
Rybáři se hašteřili, nakonec se udobřili. Pohádka o „Dvou tovaryších“ v podání našich dětí skvěle doplnila pestrou paletu představení. Zazpívali jsme si koledy, ale i jiné moderní věcičky. Zavítal mezi nás mladý Jarek Nohavica s kytarou a nakonec nám i Jan Cina s Ondrou Sokolem věrně vysvětlili „Jak dělá liška“.

Děti, učitelé, kamarádi – děláte to srdíčkem, jsme rádi, že vás máme, jste prostě úžasní. Jen těžko si umíme představit tu dřinu, kterou obnáší s našimi „výjimečnými“ dětmi nacvičit tak nádherná představení.

Paní ředitelka může být právem pyšná na svůj tým, který do své práce vnáší lásku a lidskost! Děkujeme, a už se zase těšíme na další skvělou besídku za rok…

Simon a Zuzka Podepřelovi

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Vložené odpovědi
Podívat se na všechny komentáře
Přihlásit se