Více jak 1000 z vás si nenechalo ujít Velikonoční akademii a jarmark ve škole

Více jak 1000 z vás si nenechalo ujít Velikonoční akademii a jarmark ve škole

Jedno z tanečních vystoupení

Dá se říct, že tradičně o Modrém pondělí, týden před Velikonocemi, zvou žáci a pedagogové naší školy veřejnost na přehlídku hudebních, pěveckých, tanečních a dramatických vystoupení, které si společně připravují.

Tak i letos v průběhu odpoledne v pondělí 3. dubna ožil sál v Pavilonu 32 vystoupeními, která museli pořadatelé rozdělit (z kapacitních důvodů) do pěti bloků. Při každém bloku byl sál „našlapán až po střechu“. Ve stejném čase bylo možné v areálu školy zakoupit různé velikonoční dekorace a ozdoby, které vyráběli žáci ve školní družině a spolu s vychovatelkami je pak nabízeli na jarmarku. Výtěžek (přes 22 000 Kč) letos využijeme při podpoře výuky žáků na jazykových kurzech.
V téměř čtyřhodinové přehlídce vystoupení našich žáků jsme si připomněli některé z tradic, prožili ve zkratce život Ježíše, potkali se s Emilem a Danou Zátopkovými, zneškodnili Jóžina z bažin a zkrotili duchy. Zhlédli jsme několik tradičních pohádek v netradičních provedeních, několik příběhů (dokonce i v angličtině) a pěveckých i tanečních vystoupení. Odpolednem provázeli zástupci 6. ročníku, rodiče a ostatní diváky pozdravila v každém bloku paní ředitelka a všichni jsme si odnesli spoustu hodnotných uměleckých zážitků.
Už teď se všichni těšíme na další společná setkání na některé z našich akcí.

Marek Inderka za organizátory

Vystupovaly i nejmenší děti
Na programu byla i sportovní vystoupení

Použitá foto: Lenka Živná
Více fotografií najdete na facebooku školy.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Vložené odpovědi
Podívat se na všechny komentáře
Přihlásit se