! Cílové částky k pořízení piana bylo dosaženo!
Děkujeme všem štědrým dárcům!
——————————————————————————————————————–
Základní umělecká škola Řevnice/Mníšek pod Brdy byla zařazena mezi 17 škol, které byly vybrány do programu Piana do škol rodinné nadace Karla Komárka (KKFF).
Můžeme tedy získat jedno z pian od Petrof Pianos. Nový nástroj bude sloužit právě v Naší „hudebce“ v Mníšku pod Brdy, potřebujeme ale vaší pomoc.
Na nástroj v hodnotě 339 000 Kč přispěla firma Petrof částkou 60 000 Kč, vybráno od dárců máme zatím cca 23 000 Kč, stejnou částkou pak přispěla i nadace KKFF.
Každá koruna od vás se totiž znásobí darem právě ze strany nadace. Ve prospěch tohoto projektu budou našich akcích probíhat i sbírky. Věříme, že se nám podaří nové pianino s vaší pomocí získat. Děkujeme vám.
Přispět můžete na tomto ODKAZU.
Proč potřebujeme Vaši podporu při nákupu nového piana?
Naše škola sdružuje skupinu talentovaných a umělecky aktivních pedagogů. Předáváme svým žákům dovednosti v mnoha uměleckých oborech, ale také praktické zkušenosti s tvorbou a vystupováním. Iniciujeme společná představení, ve kterých propojujeme hru na hudební nástroje s tancem a výtvarným ztvárněním literárně-dramatických záměrů. Naši svěřenci se opakovaně účastní projektů s dalšími uměleckými školami a Českou filharmonií nebo programu MenART pro nadané žáky. Letos si také zahráli se symfonickým orchestrem ZUŠek z celé České republiky a společně s Magdalenou Koženou a Josefem Špačkem vystoupili v kostele sv. Mikuláše v Praze. Pomozte nám udržet vysokou kvalitu naší ZUŠky a dopřejte našim mladým klavíristům nový nástroj, aby mohli rozvíjet své umění. Naše piana totiž stárnou a je nejvyšší čas přijmout do naší nástrojové rodiny nového člena.
Díky Vám se děti budou těšit z nového nástroje, který jim bude inspirací na jejich cestě za dalším hudebním vzděláním.
Nadace Karel Komárek Family Foundation okamžitě znásobí každou korunu, kterou věnujete: 100 % vašeho daru jde přímo naší škole.
Simona Hrubá za ZUŠ
Základní umělecká škola v Řevnicích byla založena v roce 1954 jako lidová škola umění. Kromě řevnického Zámečku probíhá výuka v budově na náměstí Krále Jiřího z Poděbrad, kde jsou umístěny výtvarné ateliéry a jedna hudební třída. Škola má také pobočku v Mníšku pod Brdy a celkově vzdělává kolem 700 žáků. Ti mohou své nadání kultivovat ve čtyřech uměleckých oborech – v hudebním, výtvarném, tanečním a literárně-dramatickém. Škola pořádá řadu koncertů, divadelních představení a výstav pro širokou veřejnost.