Do Mníšku přijede Ringhofferův jídelní vůz

Do Mníšku přijede Ringhofferův jídelní vůz

Vůz byl postaven v roce 1906

Ve čtvrtek 4. června na mníšeckou železniční stanici přijede historická vlaková souprava, ve které bude zapojen jídelní vůz vyrobený v roce 1906 v Ringhofferových závodech na Smíchově (později Vagónka Tatra Smíchov a ČKD Praha).

Na mníšeckou železniční stanici souprava přijede od Prahy ve 14:45, nazpět odjede v 15:13.

Jízda je součásti projektu společnosti Jídelní a lůžkové vozy, kterého se účastní jako šéfkuchař Miroslav Kubec.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Nejvíce hlasovaný
Přihlásit se