Poděkování panu Romanu Lepšímu za darovanou techniku

Poděkování panu Romanu Lepšímu za darovanou techniku

Jedna z LED obrazovek je umístěna ve vstupní hale úřadu. Foto: Michal Kroutil

Není v našem městem pravidlem, aby se občané aktivně zapojovali do veřejného dění a přispěli k jeho
zvelebování. O to cennější je, když poznáte někoho, komu není společný zájem lhostejný a podle svých
možností rád a nezištně přispěje.

Jednou z výjimek, které veřejný zájem berou za svůj, je pan Roman Lepší z Nového sídliště, podnikající v oblasti audiovizuální techniky.
„Na červnové schůzi Společenství vlastníků jednotek z celého Nového sídliště nás město oslovilo s nabídkou na rozšíření kamerového systému. Myšlenka se mi zalíbila a prostřednictvím mé firmy AVBOX s.r.o. jsem městu daroval dvě kamery, z nichž jedna bude monitorovat dětské hřiště, na kterém si hrají naše děti. Těší mě, že tímto způsobem můžu přispět k posílení bezpečnosti v Mníšku pod Brdy,“ komentoval dvě darované kamery Roman Lepší.
Dvě venkovní kamery v hodnotě 30 000 Kč nejsou jedinými dary, které pan Lepší městu poskytl. V loňském roce daroval už dvě zánovní LED obrazovky s uhlopříčkou 139 cm, z nichž jedna slouží ve služebně městské policie a druhá je umístěna ve vstupní hale městského úřadu, kde kolemjdoucím zobrazuje důležité a praktické informace o aktuálním dění ve městě.
„Ráda bych jménem celého našeho města poděkovala panu Romanu Lepšímu za poskytnuté dary i jeho nezištný zájem o dění ve městě. Nestává se často, aby nám občané darovali věc, která poslouží nám všem. Obě kamery chceme v brzké době zapojit do rozšíření kamerového systému ve městě,“ poděkovala štědrému dárci mníšecká místostarostka Dana Dalešická.

Darovanými monitory nebo kamerami aktivity Romana Lepšího rozhodně nekončí. Během příštích měsíců plánuje v bývalé kotelně na Novém sídlišti otevřít komunitní centrum, které by sloužilo všem zájemcům z řad mníšecké veřejnosti.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Vložené odpovědi
Podívat se na všechny komentáře
Přihlásit se