Pozvánka na ochutnávkový večer Procesu životní integrace (LIP)

Pozvánka na ochutnávkový večer Procesu životní integrace (LIP)

Uskuteční se ve studiu Zrozeni k pohybu (Ke Škole 1389) v pátek 9. února od 17:00 do zhruba 20:30.

Půjde o teoretické a praktické seznámení s novým konstelačním formátem, který nastavuje zrcadlo vnitřnímu systému člověka, namísto rodinnému (klasická rodinná konstelace): BUĎ V SOULADU SE ŽIVOTEM.

Na tomto poli jsou zastoupené vývojové stupně života:

  1. nenarozené já
  2. dětská já
  3. dospívající já
  4. dospělé já
  5. ranné stáří
  6. pozdní stáří a příprava na smrt
  7. smrt


Postavení se do kruhu vlastního života přináší našemu životu vědomou perspektivu dospělého, který plněji přebírá zodpovědnost za svůj život, aniž by se stavěl Životu do cesty!

Ochutnávková cena je 600 Kč.
Rezervujte si místo na e-mailu: rania@seznam.cz.


Rania se představuje
Jsem na cestě “sebezkoumání” už zhruba od svých 17ti let (dnes je mi 42), na téhle cestě jsem se setkala s různými metodami a naukami, až jsem se kolem 30ti let setkala s rodinnými konstelacemi (v náročném rozvodovém období) a byla to “láska na první pohled”, po dvou letech už jsem věděla, že touto metodou bych i ráda jednou provázela. Velkou podporou na této cestě bylo i poznávání vnitřních krajin mého těla skrze intuitivní tanec, díky kterému jsem se více zcitlivovala vůči signálům vlastního těla a tělo se mi stávalo víc a víc vodítkem v Životě. Tato část mého života se mi krásně spojila s ženskými tématy ve výcviku prožitkového tance v LoonaDance Academy, podporující ženské sebe-vědomí, zvědoměním menstruačního cyklu vedenou taneční meditací, tanci lůna kultivující ženskou energii a rozvinutí jejího potenciálu v životě ženy. Roční výcvik ve velké skupině žen mě velice obohatil jak osobně, tak i pracovně. Momentálně pořádám půldenní kursy prožitkového tance pro ženy. A do třetice všeho mi přišel do cesty další výcvik, metody Selfbalancing, vyvinutý mou drahou kamarádkou Kateřinou Hrabec, kombinující v sobě kraniosakrální biodynamickou terapii, bodyterapií a další metody, jako celek Selfbalancing pracuje s tělem a myslí zároveň, uvádí v soulad celý náš systém s matricí zdraví, oslovuje naše sebeléčebné procesy a vše se děje jakoby samo, ošetřující je němým svědkem, průtokem a ochráncem prostředí, kde se léčení děje. Všechny tři výcviky (konstelační, taneční, bodywork) se mi odehrály v časovém období dvou let, uchopily, shrnuly a orámovaly vše, co mi na mé cestě pomáhalo a ukázalo se v mém životě jako podporující a smysluplné. O tyto plody a dary se velice ráda dělím s lidmi mně blízkými.
Mám kořeny v Iráku a svým rodičům skláním hlubokou poklonu za to, že absolvovali tak náročný přechod mezi kulturami tak rozličnými, vím, jak náročné to pro ně bylo a i když to tak nezamýšleli, tak to vše ustáli a dali mně a mé mladší sestře ten nejlepší základ, na kterém plnohodnotně stavíme své životy tak, jak nejlépe dovedeme. Jsem mámou dvou synů, každý má jiného otce a i svým mužům děkuju, že jsem v nich, jak v zrcadle mohla uvidět, kdo jsem a kde se zrovna ve svém vývoji nacházím.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Vložené odpovědi
Podívat se na všechny komentáře
Přihlásit se