Sbírka potravin v Albertu dopadla úspěšně

Sbírka potravin v Albertu dopadla úspěšně

Dárci nezapomínali ani na sladkosti

V sobotu 11. listopadu se konala celorepubliková SBÍRKA POTRAVIN, jejímž cílem bylo shromáždit jídlo a drogistické zboží pro potřebné lidi, kteří se ocitli v hmotné nouzi.

Mníšecká radnice zajišťovala desetihodinovou sbírku tentokrát jen v supermarketu Albert*. Během deseti hodin darovali štědří lidé na dobrou věc potraviny a drogistické zboží o celkové hmotnosti přes 1,3 tuny!

„Vážení dárci,
velice děkuji za vaši laskavost a štědrost. Díky vám se dnes podařilo v prodejně Albert vybrat 67 krabic trvanlivých potravin a drogerie pro potřebné lidi v Mníšku pod Brdy. Bylo moc milé vidět tolik lidí ochotných podělit se a věnovat potraviny těm, kteří je potřebují. Z celého srdce děkuji všem dobrovolníkům, bez kterých bychom nedokázali sbírku v Mníšku zajistit. Poděkování patří také strážníkům městské policie, kteří odvezli všechny banánové krabice z prodejny do skladu potravin do městského kulturního střediska a vynosili je do 1. patra. Všichni, kdo jste v náročné životní situaci a potraviny by vám alespoň trochu pomohly ji zvládnout, neváhejte se obrátit na sociálního pracovníka městského úřadu Lukáše Říhu. Potraviny se vydávají 1x týdně ze skladu potravin v MKS,“
komentovala dobročinnou akci mníšecká místostarostka Daniela Páterová.

Zájemci o hmotnou pomoc mohou kontaktovat sociálního pracovníka města Bc. Lukáše Říhu na tel.: 739 735 447, nebo za ním zajít na městský úřad v době úředních hodin (pondělí a středu od 8:00 do 17:00).

* V supermarketu Billa pořádaly sbírku Rodinné centrum Hradítko a Centrum sociálních služeb Hvozdy.

Darované potraviny a drogistické zboží přebírali od dárců za pokladnami dobrovolníci, kteří se střídali po jedné až dvou hodinách:

Všech 67 krabic převezli z Albertu do Městského kulturního střediska městští policisté:

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Vložené odpovědi
Podívat se na všechny komentáře
Přihlásit se