Zástupci organizací sociální práce z Mníšecka se setkali v Pavilonu

Zástupci organizací sociální práce z Mníšecka se setkali v Pavilonu

Setkání proběhlo v Pavilonu

Poslední listopadový pátek se ve velkém sálu Pavilonu setkali zástupci organizací, které se na Mníšecku věnují sociální práci.

Na setkání u Kulatého stolu, které zorganizovali sociální pracovník města Mníšek pod Brdy Lukáš Říha se svou kolegyní Lindou Skotnicovou, dorazilo celkem 32 účastníků.
Cílem setkání bylo vzájemně se poznat, propojit se pro případnou spolupráci a sdílet si zajímavé zkušenosti a poznatky ze své práce.
Jedním z diskutovaných témat bylo i to, která ze sociální služeb na území okresu Praha-západ ještě chybí. Nejčastěji se zmiňovala absence nízkoprahového centra pro děti a mládež, azylového domu pro matky s dětmi, domovů pro zdravotně postižené nebo sociální aktivizační služby pro rodiny.

Součástí téměř čtyřhodinového přínosného setkání byla také prezentace služeb a aktivit, které jednotlivé organizace nabízejí.

Přítomni byli zástupci těchto organizací:
Město Mníšek pod Brdy (sociální pracovníci a zástupci rady města), Magdaléna, o. p. s., Domov pro seniory Pod Skalkou, Pečovatelská služba Řevnice, OSPOD Praha-západ, Náruč, z. s., Portus Praha, z. ú, Zdravotní ústav Most k domovu, z. ú., Společnost pro ranou péči, MAS Dolní Břežany, MAS Hřebeny, Koordinační a poradenské centrum Středočeského kraje pro osoby s chováním náročným na péči a Nemocnice na Pleši.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Vložené odpovědi
Podívat se na všechny komentáře
Přihlásit se