Jak dopadly vánoční krabice od bot?

Jak dopadly vánoční krabice od bot?

V celé naší zemi se letos sešlo 9923 dárků, z toho 1737 v oblasti Mníšek-Dobříš. Chtěla bych moc poděkovat všem Vám, kteří jste se do této akce zapojili, Mníšek s blízkým okolím dal už třetím rokem v řadě neuvěřitelných 800 dárků. Velmi si toho vážím, moc mě to těší a doufám, že Vás následující ohlasy z terénu zahřejí u srdce.

Popravdě řečeno, nedá se slovy vyjádřit, jaké bylo rozdávání dárků pro „naše děti“. Samy děti se nechaly slyšet, že takové množství balíčků pod vánočním stromečkem si nedokázaly ani ve snu představit. Všichni víme, že Vánoce jsou svátky především pro děti. A pro nás dospělé je největším štěstím dárky dětem dávat. A pak…  v záři světel vánočního stromku ….  spatřit v rozzářených očích našich dětí to nadšení, úžas, radost a štěstí. A to byla ta nejkrásnější zpětná vazba. Děkujeme za dárky, děkujeme, že nám bylo umožněno vidět a zažít s našimi dětmi to pravé vánoční štěstí. Velice si vážíme vaší pomoci a podpory a mnohokrát děkujeme.
S úctou

PhDr.Marie Pilíková, vedoucí azylového domu sv. Ludmily, Mokrovraty

Rozdávání dárků proběhlo moc dobře a hezky, naši uživatelé měli z dárků radost. Jsem ráda, že jsme se do akce zapojili. Tady je odkaz na náš Facebookový profil, kde jsou fotky z vánočního večírku, na které se dárky rozbalovaly: https://www.facebook.com/pg/NZDM.Bedna/photos/?tab=album&album_id=10154710767555661

Ještě jednou děkuji za spolupráci a přeji klidné dny. S pozdravem.

Bc. Magdaléna Krásová, vedoucí služby NZDM Bedna Příbram

Z dárků měly děti velikou radost, opravdu moc děkuji, že jste nás oslovili a akci jste i pro nás zrealizovali. Jak jsem Vám říkala, jsou pro nás důležité jako dárek pro dítě, které k nám jako nové přijde. 3 děti, které s námi byly na Štědrý den, obdržely dárky hned, další obdarování proběhlo 2. 1. po návratu ostatních z domovů a nyní jsme vítali nové děti.
Ještě jednou velice děkujeme.

Mgr. Olga Vernerová, ředitelka Orlíček Přední Chlum, o. p. s.

Velmi děkujeme za dárky. Dárečky byly překvapením jak pro děti, tak pro dospělé. Myslím, že jsme byli zvědavi víc než děti.
Rádi se do této akce příští rok zapojíme i my- budeme si střádat věci, které by mohly být překvapením pro někoho dalšího. Děkujeme ještě jednou za radost dětí a přejeme Vám požehnaný a klidný rok.

Věra Splítková, ředitelka DD Pepa

Rozdávání dárků bylo úžasné, děti měly obrovskou radost. Na tomto odkazu, se můžete podívat, jak náš Vánoční večírek vypadal. http://sedlcany-azyl.webnode.cz/akce-a-foto/ Moc děkujeme!

Markéta Vohnoutová DiS, sociální pracovnice, Azylový dům pro matky s dětmi Svaté rodiny, Sedlčany

Akce krabice od bot se skvěle vydařila. My sami nemáme žádné fotky z předávání dárků dětem, jelikož jsme dárky předávali rodičům a ty je dali dětem pod stromeček. Abyste tomu rozuměli, nám nešlo o to, aby děti věděli, že jsou to dárky od někoho konkrétního, ale aby jim je přinesl Ježíšek. Nemyslete, byla to úúžasná akce, jelikož jsme v mnoho rodinách tímto Ježíška zachránili. Nebýt těchto dárků, tak by ve více rodinách děti pod stromečkem nic neměli. Také mám pocit, že jsme Vám zapomněli poděkovat. My jsme z toho byli v takovém šoku, že jsme z těch krabic dva dny sotva dýchali. Hned druhý den jsme tu haldu dárků ukázali našim „víajpi“ dětem (našich klientů) a žasli nad tím, jakžasnou oni. Takže na závěr: Velmi, Velmi DĚKUJEME!!! Ať se Vám ve VŠEM daří! Prezentace a foto na našich webových stránkách určitě bude. http://www.rsop-nymburk.webnode.cz

S úctou, Hana Kožuriková, RSOP Nymburk

Včera jsme si z fary odvezly zbytek krásných krabic od bot. Začaly jsme je dnes rozvážet a zbytek rozvezeme zítra. Děláme to rády, protože je pěkné obdarovávat a zažívat radost s rodiči obdarovaných dětí. Té radosti s našimi klienty zažíváme málo. Máme vzácnou příležitost s nimi prožívat něco příjemného a zažívat to v jejich domovech nebo alespoň na prahu jejich domovů. Další radost máme z toho, že děti dostanou hodnotné dárky. Některé by asi jinak nic moc nedostaly.
Děkuji vám všem, které jste se rozhodly obdarovat, sháněly jste dárky a krásně zabalily. Je to krásné pro děti, pro jejich rodiče i pro nás, které s nimi pracujeme. Děkuji také velmi Katce Vojkůvkové, která celou akci koordinuje.
Přeji požehnané vánoce.

Noemi Trojanová, sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi na Dobříšsku, Voticku, Novoknínsku, Sedlčansku a Hořovicích, Farní Charita Starý Knín

Ráda bych vyjádřila svou vděčnost za Vaši solidaritu a solidaritu Vašich žáků s dětmi z chudších rodin. Dárky udělali dětem velkou radost.  Současně vidím, že svým přispěním jste rovněž prokázali podporu naší práci, kterou je mj. péče o ohrožené děti. Dárky byly rozdány sociálně slabým rodinám s dětmi, a to v Trmicích, Ústí nad Labem, ve Štětí, v Lounech, v Postoloprtech, v Krupce a v Teplicích.
Velmi si vážíme Vaší pomoci.

Margita Cichá, statutární zástupkyně spolku Romano jasnica

 

Další informace a fotky na:
http://dobris.evangnet.cz/krabiceodbot.html

Katka Vojkůvková

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Vložené odpovědi
Podívat se na všechny komentáře
Přihlásit se