Knihovna oslavila „stovku“ piknikem na zahradě

Knihovna oslavila „stovku“ piknikem na zahradě

O "stovkový" dort byl velký zájem.

Naše knihovna letos oslavila jubilejních 100 let. Oslava proběhla 9. 9. 2020 na zahradě knihovny.

Oslava to byla překrásná. Venku byly připraveny stany a posezení, všude byla spousta dek a polštářů k sezení a přečtení nějaké té knihy. Po celou dobu akce, jste mohli přinést knihy, které doma nepotřebujete a chcete je poslat dál, anebo si i nějaké knihy odnést. Jako další program bylo atypické balení školních učebnic nebo jste si mohli narazítkovat tašku s logem knihovny či si prohlédnout naši kroniku.

Akce doprovodili svou hudbou Anna Vtípilová z kapely Doors To The Citadel a Matouš Hladovec. Občerstvení v podobě kávy, limonády, něčeho slaného a sladkého obstaral Plecháček od Kafé Plechofka. Čaj a moštéčko zase Kateřina Hasáková z Čajovny Dobříš. Jako hlavní bod programu bylo sfoukávání svíček a krájení dortu. Na sfouknutí svíček se podílely i bývalé knihovnice, paní Jaroslava Řandová a Hana Jeřábková. Překrásnému dortu v podobě knihy vděčíme Cukrárně Jarolímek. Po zakrojení dortu už se jen hodovalo, povídalo, četlo a užíval se krásný slunný den. Pak už jsme jen z pomocí zbylých návštěvníků uklidili zahradu, rozdali balónky a šli domů.

Tímto bychom ještě jednou chtěly poděkovat všem, kdo se na organizaci, občerstvení, hudbě podílel a také našim návštěvníkům, kteří to s námi oslavili.

Součástí oslav byly i dílničky
Řada návštěvníků využila slunečné počasí k příjemnému posezení na dekách
Setkání čtyř knihovnic na oslavě stoletých narozenin. Zleva: Tereza Bauerová, Hana Jeřábková, Věra Řandová a Nikola Bláhová.
Narozeninový dort z dílny Pekařství a cukrářství Jarolímek s.r.o.
O hudební doprovod se postarala Anna Vtípilová

 

 

Pořízené fotografie: Libor Kálmán

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Vložené odpovědi
Podívat se na všechny komentáře
Přihlásit se