Listopadový program Mateřského centra Oáza

Listopadový program Mateřského centra Oáza

Loňská Světýlková cesta se moc povedla

Milí příznivci Mateřského centra Oáza,
zdravíme vás v tento podzimní čas. Letos pro vás jako v loňském roce připravujeme Světýlkovou cestu, která se uskuteční v pátek 3. listopadu. Přineste si s sebou vlastní lampiony. Půjdeme krátkou cestu, která bude obohacena o pár úkolů pro malé děti. Akce je zaměřena na děti předškolního věku. Cesta je vhodná i pro kočárky. Sejdeme se v 16:30 u Mateřského centra (Pavilon ZŠ, Komenského 420) a po setmění se společně vydáme na cestu. Děti se nemusí bát, po cestě budou potkávat jen hodná strašidýlka.
Společně se můžeme potkat i u nás v Herničce. Pro veřejnost je otevřena třikrát v týdnu, a to vždy v úterý, čtvrtek a pátek v čase mezi 9. a 12. hodinou. Vstupné do Herničky je 50 Kč za rodinu, případně se můžete stát další dobrovolnicí a pomáhat nám s přípravou akcí pro děti či chodem herny.
Stále máme pár volných míst v adaptační skupině Hračičkové pro děti od 2 do 5 let (vhodná příprava na MŠ). Vaše dítko můžete přihlásit i během školního roku. Program běží dva dny v týdnu, a to v pondělí a ve středu dopoledne. V případě zájmu můžete kontaktovat přímo naši lektorku Alenu na telefonním čísle 725 539 563 nebo pište na e-mail: mcoaza.mnisek@seznam.cz.
V našem mateřském centru můžete navštěvovat různé kroužky pro děti i dospělé, například Hudebně-pohybové kroužky pro děti v doprovodu rodičů, angličtinu pro děti i dospělé, jógu a hru na hudební nástroje. Více informací získáte na našich facebookových stránkách nebo mě kontaktujte na výše uvedeném e-mailu.
V pondělí od 16 do 17:45 můžete přijít na podpůrnou skupinu pro těhotné (Rebozo, Porod a právo, cvičení a relaxace). Více informací získáte na www.jemnyzacatek.cz.
Čtvrteční večery budou věnovány kurzu Baví mě být s Tebou. Jedná se o kurz pro děti a rodiče, k propojení a naladění na sebe. Půjde o osm setkání od 17:00.

Děkujeme a těšíme se na Vás.

Andrea Sokolová za MC Oáza

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Vložené odpovědi
Podívat se na všechny komentáře
Přihlásit se