O Skalecké pouti budou tradičně vystavovat chovatelé

O Skalecké pouti budou tradičně vystavovat chovatelé

Na výstavě se chovatelé pochlubí také malými králíky.

Základní organizace českého svazu chovatelů Mníšek pod Brdy vás srdečně zve na svou v pořadí již 59. výstavu, která se koná v termínu 19.-21. července 2019 na paloučku před penzionem Obora.

Výstava mníšeckých chovatelů se tak koná již tradičně během Skalecké pouti, a je tak jejím příjemným a milým doplněním. Kromě přehlídky králíků, drůbeže, holubů a dalšího zvířectva, z něhož bude některé i prodejné, máme připraven doplňkový program zacílený především na děti. V pátek a sobotu od 14 do 19 hodin se mohou děti seznámit a svézt na ponících z „Ranče pod dubem“. V sobotu od 8 do 12 hodin předvedou „Hopíci ze Suchomast“ (hosté ze ZO Suchomasty) králičí dovednosti jako je králičí hop. Týž den od 9 do 13 hodin bude přítomen koník. Dozvíte se množství zajímavostí o chovu i soužití s koňmi, a budete se moci také svézt pod dozorem jeho majitelky.
V neděli kolem 14. hodiny proběhne předání cen úspěšným chovatelům vystavených zvířat. Po celou dobu výstavy se o vaši pohodu postará stánek s občerstvením, a budete moci vyzkoušet štěstí v naší tombole.

otevírací doba výstavy:
pátek  19.7. – 14:00 – 19:00
sobota 20.7. –  8:00 – 19:00
neděle 21.7. –  8:00 – 14:00

Chceme, aby se naše výstava stala opět pohodovým klidným a poučným doplňkem mníšecké poutě. Doufáme, že se nám to i s vaším přispěním opět podaří. Vstupné na výstavu bude pouhých 40 Kč za dospělého, děti mají vstup zdarma.

Více informací i aktualizovaný program najdete na našem webu: ZO ČSCH Mníšek

V případě jakýchkoliv dotazů, nabídce pomoci při konání výstavy, případně sponzorských příspěvků nás neváhejte kontaktovat.

Krásné dny a chovu zdar!

 

 

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Vložené odpovědi
Podívat se na všechny komentáře
Přihlásit se