O Skalecké pouti přispěli dobrovolníci téměř 5 tisíci korunami

O Skalecké pouti přispěli dobrovolníci téměř 5 tisíci korunami

Na nové sociální zázemí přispěli také návštěvníci koncertu Pavlíny Filipovské. Foto: autor

V rámci dobrovolného vstupného na představeních, které se během Skalecké pouti konaly na farní zahradě, se podařilo získat 4 287 Kč. Tato částka zde pomůže Oáze vybudovat funkční sociální zařízení.

Kasička pro dobrovolné příspěvky byla umístěna u vchodu na zahradu během sobotního koncertu Pavlíny Filipovské a nedělní pohádky „Velká dobrodružství malého brouka“. Vybraný příspěvek bude použit na financování výstavby toalet v budově Oázy na farní zahradě, kde je zatím k dispozici jedna ne zcela spolehlivě fungující zahradní kadibudka.

Přispět na tento účel můžete i online a to na webových stránkách Nadace České spořitelny: https://www.darujme.cz/projekt/1202021

Do konce srpna 2019 finanční příspěvky dárců Nadace České spořitelny do celkové výše 20 000 Kč ještě zdvojnásobí. K dispozici je platba kartou, online převodem i převodem na účet, a Nadace České spořitelny vám poté zašle potvrzení o daru.

„Velmi uvítáme i pomoc vašimi zkušenostmi, materiálem a přiložením ruky k dílu! Už s polovinou cílové částky jsme připraveni pustit se letos do práce. Stačí se ozvat na email oaza.mnisek@seznam.cz. Předem moc děkujeme za jakoukoliv podporu,“ uvedla předsedkyně spolku Zuzka Bartáková.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Vložené odpovědi
Podívat se na všechny komentáře
Přihlásit se