Petra Lovecká z domova pro seniory získala Cenu sympatie

Petra Lovecká z domova pro seniory získala Cenu sympatie

Petra Lovecká, ekonomka, účetní a zakladatelka ergoterapie v Domově pro seniory Pod Skalkou Mníšek pod Brdy, získala Cenu sympatie v soutěži Cena kvality v sociální péči. Bodovala ve velké konkurenci více než 100 poskytovatelů sociálních služeb.

Ocenění převzala z rukou ministryně práce a sociálních věcí Michaely Marksové a senátorek Milady Emmerové a Zuzany Baudyšové. Slavnostním finále Ceny kvality v sociální péči se konalo 1. listopadu 2016 v hlavním sále Senátu PČR na Valdštejnském náměstí.

Nejvyšší ocenění získala naše zaměstnankyně nejen za své vynikající pracovní výsledky, ale i za příkladný a lidský přístup k uživatelům Domečku, kterým pomáhá svým srdíčkem pohladit na duši i těle. V naší organizaci pracuje 10 let, svým příkladem vede i své děti Barunku a Jakuba, kteří se podílejí na pečení sladkostí, vánočního cukroví, jezdí s námi na výlety, pomáhají vozit naše vozíčkáře.

Uživatelé Domečku, vedení a spolupracovníci Petře Lovecké ze srdce blahopřejí. Všem zaměstnancům, kteří na své ocenění stále čekají, sám říkám, že v budoucnu bude tato záslužná a těžká práce doceněna. Je vidět, že to budoucno není tak daleko.

Dovolte mi, podělit se s Vámi o tuto radostnou novinu prostřednictvím těchto řádků.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Odebírat
Upozornit na
1 Komentář
Nejnovější
Nejstarší Nejvíce hlasovaný
Vložené odpovědi
Podívat se na všechny komentáře
Kubasty
Kubasty
7 let před

Blahopřeji ke krásné ceně. Věřím, že není poslední

Přihlásit se