Poděkování za vánoční krabice od bot

Poděkování za vánoční krabice od bot

Děti z mníšecké ZŠ nadšeně pomáhají nakládat dárky, které si odvezla organizace Romano Jasnica z Trmic. Foto: autorka článku

Milí každoroční baliči neuvěřitelného množství dárků pro sociálně znevýhodněné děti v rámci akce Diakonie Krabice od bot. Ráda bych Vám ze srdce poděkovala jménem těchto dětí, které toho většinou pod stromečkem moc nenajdou a díky Vám mohou věřit, že Ježíšek skutečně existuje.

Vyřizuji velké díky také od jejich rodičů a terénních pracovnic, které mohly díky těmto dárkům připravit překrásné vánoční besídky.
Děkuji všem, kdo do přípravy dárků věnovali svou energii, nadšení, čas i peníze. Věřte, že pro mnoho obdarovaných dětí byl takový dárek velkým zázrakem.

Děkuji učitelům i dětem z naší základní školy a obou školek, skautům i MěÚ Mníšek pod Brdy, kde se mohly jako každý rok dárky shromažďovat. Bez Vás by to nešlo! V Mníšku se sešlo úžasných 806 krásně v krabicích od bot zabalených dárků, které putovaly za dětmi do Příbrami, Loun, Ústí nad Labem, Trmic, Postoloprt, Libušína, Děčína, Nymburka, Hořovic a Berouna.

V celé ČR se v rámci této akce nasbíralo 35 431 dárků.

 

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Vložené odpovědi
Podívat se na všechny komentáře
Přihlásit se