Poprázdninové novinky z Mateřského centra Oáza

Poprázdninové novinky z Mateřského centra Oáza

Milí příznivci Mateřského centra Oáza,
zdravíme vás opět po letních prázdninách. V létě u nás proběhly tři turnusy příměstských táborů, každý na jiné téma. V prvním termínu děti zavítaly do vesmíru, v druhém se staly mníšeckými dobrodruhy a na posledním byly za námořníky (na úvodní fotografii). Věřím, že si děti odnesly spoustu dojmů a moc si to užily.
Od září je u nás opět otevřena Hernička pro veřejnost (v termínech 19. a 26. září). Od října se to navýší na opět třikrát v týdnu, a to vždy v úterý, čtvrtek a pátek v čase od 9 do 12 hodin. Vstupné do herničky je 50 Kč za rodinu. Hernička funguje díky našim dobrovolnicím, které se podílí na jejím chodu. Uvítáme mezi námi další dobrovolnice, pro více informací nás kontaktujte na e-mailu: mcoaza.mnisek@seznam.cz. Hernu si lze pronajmout třeba i na dětskou oslavu narozenin.
Od září je opět otevřena naší adaptační skupinu Hračičkové pro děti od 2 do 5 let (vhodná příprava na mateřskou školu). Ještě máme pár volných míst. Program běží dva dny v týdnu, a to v pondělí a ve středu dopoledne. V případě zájmu můžete kontaktovat přímo naši lektorku Alenu na telefonním čísle 725 539 563 nebo pište na výše uvedený e-mail.
Také v letošním roce u nás mohou děti v doprovodu rodičů navštěvovat hudebně-pohybové kroužky, které jsou rozděleny podle věku dětí na: Mrňousky (10 až 18 měsíců) a Mravenečky (1,5 roku až 4 roky). Hlásit se do nich můžete na e-mailu: magstul@centrum.cz.
V rámci naší herny můžete navštěvovat i Kurzy angličtiny pro děti i dospělé. Máme nachystané různé programy. Více informací o nich naleznete na našich facebookových stránkách, nebo kontaktujte naši lektorku PaedDr. Evu Havlíčkovou Oros na telefonu: 703 123 621.


Děkujeme a těšíme se na Vás.

Andrea Sokolová za MC Oáza

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Vložené odpovědi
Podívat se na všechny komentáře
Přihlásit se