Sedmikvítek pořádá dny otevřených dveří

Sedmikvítek pořádá dny otevřených dveří

Děti v Sedmikvítku

Rádi bychom pozvali případné zájemce o docházku pro své děti předškolního věku k nám do zázemí Lesního klubu Sedmikvítek.

Jsme certifikovaný lesní klub, fungující jako zapsaný spolek, který již 10. sezónu zajišťuje celodenní pětidenní docházku pro předškolní děti ve věku od 3 do 6/7 let.
Každý den se setkáváme na zahradě, kde máme naše zázemí. Dopoledne trávíme při hře a procházce v nedalekém lese přímo pod Skalkou. Odpoledne obědváme, odpočíváme a pak si hrajeme v zateplené vytápěné jurtě. O skupinku v maximálním počtu 16 dětí pečuje vždy dvojice proškolených průvodců.
Mladší děti do 5 let věku necháváme po obědě odpočívat. Předškolákům nabízíme specifický program předškolní přípravy, sestávající s ručních prací, práce v osobním sešitě a věnujeme se společně nácviku dílčích dovedností předškoláka.
Budeme rádi, když k nám přijdete a vyzkoušíte si, jak probíhá dopolední program v lesní školce. Zázemím Vás provede koordinátorka lesního klubu, která bude připravena na všechny Vaše otázky. Poté se vydáte do lesa na procházku společně s celou školkou a zažijete tak program, který „našim“ dětem nabízíme. Těší se na Vás průvodkyně a průvodci. Ano u nás ve školce máme i mužské vzory.

V případě zájmu o exkurzy zdarma nás neváhejte telefonicky kontaktovat.

Za Lesní klub Sedmikvítek Tereza Zbrožková

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Vložené odpovědi
Podívat se na všechny komentáře
Přihlásit se