V Rymani budou vystavovat chovatelé drobného zvířectva

V Rymani budou vystavovat chovatelé drobného zvířectva

Diváci se mohou na předvedení králičího hopu. Foto: autor článku

Rok se s rokem sešel a rymanští chovatelé vás srdečně zvou na jubilejní 10. ročník výstavy drobného zvířectva, která se bude konat v sobotu 17. srpna 2019 na obecním hřišti v Rymani.

Letos se můžete těšit i na velké překvapení, připravujeme pro vás společně s místními fotbalisty a hasiči bohatý doprovodný program. Akce se koná za finančního přispění města Mníšku pod Brdy a pod záštitou starostky Magdaleny Davis.

Na doprovodné aktivity se mohou těšit především děti. K dispozici bude, mimo jiných atrakcí, také tolik oblíbený skákací hrad. Vrcholem sobotního doprovodného programu bude ukázka policejního výcviku služebních koní, kterou na hřišti od 11 hodin a následně od 14 hodin předvedou strážníci Městské policie hlavního města Prahy. Takže se opravdu máte na co těšit.

Návštěvníci výstavy se mohou těšit na ukázku výcviku služebních koní Městské policie hlavního města Prahy. Foto: autor článku

Výstava drobných zvířat bude obohacena o expozici oveček, koziček, morčátek či jiných zvířátek od mladých chovatelů. V sobotu se děti budou moci svézt na koni a nebude chybět ani již tradiční ukázka králičího hopu. Zajímavá jistě bude i prezentace poznatků zkušeného místního včelaře, pěstitele kaktusů a sedláka. Jako každý rok bude možné během výstavy zakoupit chovná zvířata, domácí med či kaktusy. Přichystáme pro Vás také chutné občerstvení a bohatou tombolu pro děti.

Těšíme se na vás v příjemném domácím prostředí a na shledanou v Rymani!

 

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Vložené odpovědi
Podívat se na všechny komentáře
Přihlásit se