V závodech „nanečisto“ mníšecký aerobik výrazně zabodoval

V závodech „nanečisto“ mníšecký aerobik výrazně zabodoval

Dívky soutěžící v kategoriích od 4 do 17 let si domů odvezly nejcennější medaile.

Druhý adventní víkend se čtyři mníšecké týmy Bios Fit vydaly na zkušební závod v aerobiku do pražských Modřan. Dívky soutěžící v kategoriích od 4 do 17 let si domů odvezly nejcennější medaile. Klání, které bylo jakousi generálkou před novou soutěžní sezónou, začínající už v lednu závody v Českých Budějovicích, popsala Linda Sevaldová.

 

Dívky se od léta pečlivě připravovaly, v krátkém čase se dokázaly naučit nové choreografie tak kvalitně, že s nimi ve víkendovém závodu dosáhly na zlaté příčky. Bohužel většina konkurence přípravy v určeném čase nestihla, a tak se celého závodu účastnilo pouze čtyřiadvacet týmů, což je oproti klasické sezóně velmi slabá účast.

Získaný počet bodů ale jasně ukázal, že se naše týmy aerobiku od minulé sezóny opět zlepšily. Budeme pokračovat v perné přípravě, aby dívky získaný náskok obhájily i v dalších závodech, kterých nás do konce školního roku čeká ještě sedmnáct. Velkou zkušeností byl první závod zejména pro nováčky, kterých jsme v našem oddíle přivítali hned několik. Doufám, že nejen jim, ale i ostatním cvičenkám vybojované zlaté medaile dodají silnou motivaci k dalším tréninkům.

Závěrem bych chtěla ze srdce poděkovat všem rodičům, kteří nás na úkor předvánočních příprav celý den podporovali a vytvořili skvělé zázemí pro závodnice i trenérky. Byli nám všem opravdu velkou oporou.

 

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Vložené odpovědi
Podívat se na všechny komentáře
Přihlásit se