Malí karatisté se těší na novou sezónu

Malí karatisté se těší na novou sezónu

Foto: autorka

Děti z našeho klubu KAMIWAZA KARATE mají prázdniny za sebou a již teď se připravují a těší na novou sezónu. Vstupujeme společně do nového školního roku skvěle připraveni a natěšeni na to vše nové, co nám přinese.

Nejen děti, ale i naši skvělí trenéři se již těší na tréninky v novém školním roce, které tradičně probíhají v ESMARIN CENTRU. Kurzy jsou rozděleny do několika věkových kategorií, ze kterých si může vybrat každý. Velice oblíbené jsou kurzy pro mladší děti, kde se děti učí zábavnou formou bojové umění karate, všeobecnou pohybovou průpravu a zlepšují si fyzickou kondici a koordinaci těla, a to již od 5 let věku.

A na co se již teď můžete společně s námi těšit?
Ani v letošní sezóně nepřijdete o soustředění, a to jak jarní, tak i skvělé letní soustředění. Taktéž budeme pořádat velmi oblíbený příměstský tábor KARATE KID, který je určen pro děti mladšího věku. Vždy je pro děti připraven skvělý program a všichni si to náramně užíváme jako praví asijští bojovníci. To všechno zažily děti i o těchto prázdninách a dle výrazů v jejich tvářích to opět stálo za to!

Nesmíme zapomenout ani na naše závodní skupiny, které o prázdninách vůbec nezahálely a poctivě na sobě makaly při náročných přípravách na speciálních campech, které probíhaly nejen u nás, ale i v zahraničí. I letos je čeká v prosinci Mistrovství ČR 2019, tak jim držte společně s námi palce!

Opět, jako každý rok, tak i tento pořádáme DĚTSKÝ MINITURNAJ TECHNIK A KATA a také DĚTSKOU SPORTOVNÍ LIGU KUMITE. Můžete se také těšit na naši největší klubovou akci  KAMIWAZA CUP 2020 a pro velký úspěch opět náš klub bude v říjnu pořádat KRAJSKÝ PŘEBOR KARATE. Čekají nás zkoušky jak na vyšší pásky, tak i na bílé pásky pro naše začátečníky a pokročilé bojovníky.
V našem klubu se děje neustále něco zajímavého. Čas na nudu u nás rozhodně nenajdete.

Karate rozvíjí děti, utváří je, pomáhá jim s lepší koordinací těla. Náš sportovní klub během roku navíc pořádá, kromě samotných tréninků, různé doprovodné akce republikového významu. Díky tomu, že klub je součástí olympijského hnutí, patří k největším organizacím svého druhu v ČR a členové klubu jsou součástí reprezentace ČR, mají členové možnost i dlouhodobého rozvoje. Přijďte si i vy vyzkoušet zcela nezávazně a ZDARMA lekce karate.

Více informací naleznete na www.karate1.cz.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Vložené odpovědi
Podívat se na všechny komentáře
Přihlásit se